Paybyme vs İninal kart

Migrostan alabilirsiniz. Kartı almak için 5TL ödeme yapıyorsunuz. Sonra da en az 25 TL para yükletiyorsunuz. Kartı, Steam, Origin gibi yerlerden ve MasterCard logosunun olduğu her yerde kullanabilirsiniz.

Enpara kartı kullanıyorum ben onda yıl sonuna kadar bir kampanya var. 50 lira alışveriş yaptığında 25 lirasını sonraki ay iade ediyorlar. Mesela bugün Steam cüzdanıma 5 dolar ekledim. Sonraki günde bir adet oyun aldım. Toplam 50 liralık alışveriş yapmıştım. Sonraki ay 50 liranın yarısını iade etmişlerdi. Ama ay boyunca 50 liralık harcamalarında 25 liranı iade ediyorlar. Yinede arayıp bir sorun. Ben başvurduktan 3-4 gün sonra ayağıma kadar gelip kartı teslim etmişlerdi. Baya bir de bilgilendirdiler. İnternet bankacılığı olduğu için internet üzerinden yapılan harcamaların hepsini gösterdi. Kampanya kapsamına giren mağazalar Facebook, GooglePlay ve Steam aklımda kalanlar. Bir kaç mağaza daha vardı ama kullanmadığım için hatırlamıyorum onları.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı