Paycell hesap dogrulama ne kadar sürer?

Hakan Efe3301

Centipat
Daha fazla  
Finansbank hesabımdan Paycell'in VakıfBank hesabına 25/10/2023 saat 14:22 de Fast ile 5 TL gönderdim. İslemleri kopyala yapıştır olarak yaptım saat 17:30 oldu halen hesap dogrulanmadı. Herhangi bilgi mesajı falan da gelmedi, ne zaman dogrulanır?

Finansbank hesabımdan Paycell'in VakıfBank hesabına 25/10/2023 saat 14:22 de Fast ile 5 TL gönderdim. İslemleri kopyala yapıştır olarak yaptım saat 17:30 oldu halen hesap dogrulanmadı. Herhangi bilgi mesajı falan da gelmedi, ne zaman dogrulanır?
Abi Paycell hesap doğrulaması çok sıkıntılı. Farklı bankadan deneyin. 1 ay bununla uğraştım bir sürü bahane uydurdular. En son başka bankadan 1 tl attım. Anında onaylandı.

Abi Paycell hesap doğrulaması çok sıkıntılı. Farklı bankadan deneyin. 1 ay bununla uğraştım bir sürü bahane uydurdular. En son başka bankadan 1 tl attım. Anında onaylandı.
Ben finansbak hesabımdan paycell vakıfbank hesabına gönderdim Hangisi sıkıntılı benim gönderdigim finansbankmı paycellin vakıfbank hesabımı sıkıntılı Siz 1 tl yi paycellin hangi banka hesabına gönderdniz?

Ben hem biyometrik hem hesapla doğrulama yapmıştım ancak işleyişi değiştirdiler. Doğrulanmış kullanıcılar dahil herkesin doğrulamasını iptal ettiler. Turkcell bayilerinde çipli kimlik kartınızla yapabiliyorsunuz sadece.

Screenshot_2023-10-26-11-27-04-309_com.google.android.apps.messaging.png

Geri
Yukarı