Paylaşımlı hesaptan oyun oynanır mı?

pervical

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus Rog Strix G15 (2022), Ryzen 7 6800HS & RTX3060
Meslek
Bilgisayar Müh. Öğrencisi
Arkadaşlar Elden Ring oynamak istiyorum ama çok pahalı Steam'de. O parayı veremem maalesef. Paylaşımlı hesapları tavsiye eder misiniz? (Offline şekilde kullanabileceğin bir Steam hesabı ile veriliyor) Yoksa illa illegal yöntemler mi? :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabın geri alınacağı riskini göz önünde bulundurun, singleplayer oyunlarda oynanır. Ama GTA 5, CS gibi oyunlarda oynanmaz.

Hesabın geri alınacağı riskini göz önünde bulundurun, singleplayer oyunlarda oynanır. Ama GTA 5, CS gibi oyunlarda oynanmaz.
gamesbazaar adlı bir satıcıdan bakıyorum, 4bine yakın satış yapmış. ömür boyu diyor ama bilemedim.

Arkadaşlar Elden Ring oynamak istiyorum ama çok pahalı Steam'de. O parayı veremem maalesef. Paylaşımlı hesapları tavsiye eder misiniz? (offline şekilde kullanabileceğin bir Steam hesabı ile veriliyor) yoksa illa illegal yöntemler mi? :(

Hesabın geri alınma riski var ama Steam'i çevrimdışı moda alırsan oyundan atma sorunları olmadan oynayabilirsin hikaye oyunlarını.

Arkadaşlar Elden Ring oynamak istiyorum ama çok pahalı Steam'de. O parayı veremem maalesef. Paylaşımlı hesapları tavsiye eder misiniz? (Offline şekilde kullanabileceğin bir Steam hesabı ile veriliyor) Yoksa illa illegal yöntemler mi? :(

Paylaşımlı hesaplari kullanan biri olarak söylüyorum. Hikayeli oyunlar vs hiçbir sıkıntı olmuyor. Gayet güzel bence. Ben Bannerlord FIFA 22 Cities Skylines Hogwarts Legacy falan almıştım. Oyuncustore bu anlamda güzel. Baska sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Hesapların geri alınma ihtimali yok arkadaşlar. Bir kaç aydır elimde hala hesaplar duruyor ve hala girebiliyorum.

Tek bir maille geri alınır, biraz satıcının insafına kalmış bir şey.
Bu sistemler öyle değil. En azından benim aldığım sitede öyle bir sorun yaşamadım. Çoğu hesap guardsız ve çalıntı olduğu için geri alınma ihtimali düşük. Guardlı hesap aldığım zamanda bir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı