Paylaşımlı Steam hesabı alınır mı?

Kendi hesabın yok mu? Bu tarz şeylere para vermek mantıksız çünkü şanslıysan bile hesaplar en fazla 3-4 gün dayanıyor.
Hocam oyun fiyatları ortada, ben şahsen artık her şeyi İtem Satış'tan alıyorum. 1600 TL Marvel's Spider Man'e vereceğime 30 TL verdim. Hala duruyor bende, hatta isteyene atarım.

Hocam var ama malum dolara geçti fiyatlar çok pahalı.
Hocam oyun fiyatları ortada, ben şahsen artık her şeyi İtem Satış'tan alıyorum. 1600 TL Marvel's Spider Man'e vereceğime 30 TL verdim. Hala duruyor bende, hatta isteyene atarım.
Ha evet dolar kurunu bir an unuttum. Dolar kuruna geçiş öncesinde aldığım oyunları hala bitirmeye çalıştığımdan o zamandan beri oyun satın almadım.

O açıdan bakınca 30-40TL'ye hesap almak mantıklı fakat oyunu bitiremeden hesap patlarsa biraz keyif kaçırıcı olabilir.

Hocam bu remote play nedir?
Sistemini Steam aracılığı ile uzaktan kontrol edebiliyorlar. Bu sebeple hesabı girdiğin gibi sol üstten Çevrimdışı yap hesabı,

1710440693768.png

Sonra Ayarlar kısmına gir ve Remote Play'e tıkla.

1710440861195.png

Ardından şu iki seçeneği de kapat.

1710440796774.png

Ha evet dolar kurunu bir an unuttum. Dolar kuruna geçiş öncesinde aldığım oyunları hala bitirmeye çalıştığımdan o zamandan beri oyun satın almadım.

O açıdan bakınca 30-40TL'ye hesap almak mantıklı fakat oyunu bitiremeden hesap patlarsa biraz keyif kaçırıcı olabilir.

Anladım o zaman paraya kıyacağım Steam'den alacağım teşekkürler.

Anladım o zaman paraya kıyacağım Steam'den alacağım teşekkürler.
En az 5 oyunu ortak hesapla bitirdim ve hala girebiliyorum hesaplara. Hesap falan patlamaz eğer güvenilir birinden alırsan. Bence en çok oynamak istediğin oyunu al dene 1 kereliğine. Hem nasıl bir şey olduğunu anlarsın bu tarz hesapların.

Satıcısı güvenli olan ve benim denemek için alıp kullandığım hesaplar var, 2 tane oyun hesabı almıştım 1 seneyi geçti hala girip baktığımda duruyorlar. Önerirmisin dersen hikayeli bir oyun oynayacaksan ve bütçen yoksa mecbur almak durumundaysan korsan oyun indirmektense en azından böyle yap. Oyna bitir sil gitsin. Zaten vereceğin 20-25 lira hocam çokta düşünecek birşey yok.

Zamanında bu hesaplardan ben de kullandım ve bu hesaplar, kalıcı yapabileceğiniz hesaplar değil zaten. Hesap tamamıyla size ait olmuyor. Sadece hesabı kiralamış oluyorsunuz ve hesap giderse eğer satıcı hesap garantisi verirse yeniden hesap temin ediyor, o sorun olmuyor. Şu açıdan da düşünün: Oyunun fiyatı bilmem kaç Dolar, siz sadece cüzi miktarda oyuna sahip olmuş oluyorsunuz. Böyle hesabı, kalıcı hesap yapmayı beklemek de saçma olurdu.

Sonuna kadar mantıklı.

-Crack falan uğraşmıyorsun, kafan rahat.
-Torrent tracker yoğunluğa göre yavaş çekme durumu oluyor. Atıyorum netin 100mbps bile olsa maks 5 falan veriyor. Bu gibi dertlerle de uğraştırmıyor.
-Hesaplar hemen patlamıyor. Benim en erken 1 hafta önce patlamıştı ancak patlasa bile aldığın yere göre sana yeni hesap veriyor.
-Güncel sürüm oluyor. (Torret sitelerinde olan oyunların geneli güncel değil)
-En son avantajı ise fiyatı. 100 kuruşluk oyuna 2 kuruş verip keyfini alıyorsun.

Oyunu kütüphanenize alacak bütçeniz yoksa ve co op girmeyi dert etmiyorsanız hikayeli oyunlar için en iyi seçektir offline hesap.

25 liraya Elden Ring bitirdik daha ne isteyeyim.

Geri
Yukarı