Pazar günü kargoya verilecek sistemim

Windows XP'mi ? O sadece bu bilgisayara özel 1 gb ram var W7 kuramamıştım. Birde Windows 8 64 Bit'i kurulumu yapacak olan bilgisayarcı yükleyebilirmi ? Oldukça bilgili bilgisayar işinde güveniyorum.

Arkadaşlar uzun zaman süren uğraşmalarım sonucunda, sizlerinde yardımını aldıktan sonra böyle bir sistem çıktı ortaya, hafta sonu net fiyat belirlenince eğer 2.500 TL ile fazla fark olmazsa SSD koymayı düşünüyorum. Lakin SSD ilerdede alınabilir.

Alacağın parçaların fiyatlarını başka yerlerlede karşılaştır.
Forumda vatanın fiyatları şişirdiğine dayir yorumlar vardı.

Bu konuyuda incele.
Windows 8 kurulum anlatımı var forumda hemde resimli.

https://www.technopat.net/forum/windows-8/9708-windows-8-turkce-indirme-baglantilari.html

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarıcya gideceksin ve şu muhabbet geçecek:

-Abi windows 8 kurar mısın.
-Ya Windows 8 kasar ya, daha yeni çıktı.
-Abi yok sen 8 kur.
-Bak oyunlar açılmaz.
-Abi sen 8 kur.
-Bak programlarla uyumsuz...
-(Burada kasayı alıp kafasına geçiriyorsun ve Dünya artık daha güzel bir yer oluyor.)

Eğer öyle bir şey derse abi, bu foruma gireceğim hemen yorumları göstermek için zaten 2.500 TL verdiğim bilgisayarla adamı yalnız bırakmam, odamda montaj yapacak bende eksiklerini söyleyeceğim. Zaten pek bir şey olacağını zannetmiyorum. Kendisi babamın arkadaşı ve bilgisayarımla öncedende ilgilenmişti. Herhangi bir sorun çıkmamakla beraber 80+ Plus 550 Watt güç kaynağını çok ucuza takmıştı hemde 1.eldi.

nember13;

Dostum çok site baktım. Teknobiyotik, inventus, eksen ama hiç birinde tam olarak istediğim bileşenler yoktu. Fiyatları indirime indiğinde karşılastıracağım. Lakin eğer Vatan Bilgisayarda fiyatlar fazla çıkarsa tek seçenek inventus olacaktır. Siteden dayımla az alışveriş yapmadık, insanlar kargoyu yazlığın kapısına kadar getirdiler.

Bilgisayarıcya gideceksin ve şu muhabbet geçecek:

-Abi windows 8 kurar mısın.
-Ya Windows 8 kasar ya, daha yeni çıktı.
-Abi yok sen 8 kur.
-Bak oyunlar açılmaz.
-Abi sen 8 kur.
-Bak programlarla uyumsuz...
-(Burada kasayı alıp kafasına geçiriyorsun ve Dünya artık daha güzel bir yer oluyor.)

Sen soruyorsun.
Kuruyonmu kurmuyonmu bak technopat.net sorarım ha.

Bilgisayar Bakkalı yanıt veriyor.
Technopat.net neki lan.

Ve senin yanıtın.
Technopat.net girde gör.

Kasayı alıp kafasına geçiriyorsun ve dünya artık daha güzel bir yer oluyor. :):):):) burayı okuyunca koptumya.

Banada geçen bakkal WİNDOWS 8'e bir türlü ısınamadım demişti:)

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı