Steam Pazarda eşya satılmıyor

Sarac_66

Decapat
Daha fazla  
Geçen gün 300 TL'lik ak skinini pazara koydum ucuz fiyata. Ama hala alan olmadı. Sonra başka silah koydum 90 TL'lik o da satılmadı. Bende mi sıkıntı var anlamadım.

Ürünün normal satış fiyatından 3-5 lira daha ucuza satın hemen alınır.

Ürünün normal satış fiyatından 3-5 lira daha ucuza satın hemen alınır.
Hocam 10 tl ucuza sattım

Hayalet bozguncu fb den yeni çıkmış

Genel olarak bir sorun varmış ucuza koyulan skinler gerilerde gözükebiliyor yoğunluktan umarım bir an önce düzeltirler.
O benimde dikkatimi çekti tüm fiyatlar karmaşık sıralanmıştı.Dediğiniz doğru olabilir.

Son düzenleme:
Benimde bir sürü satışta ilanım var hiç biri satılmadı hemde ucuza koyduğum halde.

Geçen gün 300 TL'lik ak skinini pazara koydum ucuz fiyata. Ama hala alan olmadı. Sonra başka silah koydum 90 TL'lik o da satılmadı. Bende mi sıkıntı var anlamadım.
Benimki de 2 gündür satılmıyor. Ak47 elite build satıyorum ben de. 2-3 TL ucuza koyuyordum geri diğerleriyle aynı fiyata koyuyorum bu sefer sürekli fiyat değiştiği için sıkıntı oluyor. Çıldırmak üzereyim en son sipariş verenlerden birine yarı fiyatına vereceğim gidecek.

Benimki de 2 gündür satılmıyor. Ak47 elite build satıyorum ben de. 2-3 TL ucuza koyuyordum geri diğerleriyle aynı fiyata koyuyorum bu sefer sürekli fiyat değiştiği için sıkıntı oluyor. Çıldırmak üzereyim en son sipariş verenlerden birine yarı fiyatına vereceğim gidecek.
Bence yapma be de biraz beklicem.İnş indirimler bitmeden satılır

Geri
Yukarı