Çözüldü PC açıldığında Bilgisayarım otomatik olarak açılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar başlangıçta açılan , çalışan ögeler ve Ccleanerdan aldığım Zamanlanmış görevlerin resimleri;
5pmEpA.png

0bNW2V.png

4YqWRY.png

Son olarak Zamanlanmış görevler. Ccleanerda gözükmüyordu ben de Metin belgesinden çektim;
AZ68YQ.png

Bir de şöyle bir işlem yapılabilir.

Sistemi yönetici olarak açtığınızdan emin olun.

Klasör seçenekleri görünüm sekmesini açın. Varsayılanları geri yükle deyin. Uygula ve Tamam dedikten sonra sistemi yeniden başlatın.

Sorun hala devam ediyor arkadaşlar. Eğer önerisi olan varsa ilk önce tüm mesajları ve çözüm önerilerini okumasını ve benim attığım resimleri iyice incelemesini tercih ederim :) Herkese teşekkürler

Yeni bir yönetici kullanıcı hesabı açın. O hesap üzerinden oturum açın. Eski hesaptaki belgelerim ve masaüsütndekileri yeni hesaba taşayıp eski hesabı denetim masasından silin. İşin kısası yeni açtığın hesap üzerinden oturum açacaksın.

Yeni bir yönetici kullanıcı hesabı açın. O hesap üzerinden oturum açın. Eski hesaptaki belgelerim ve masaüsütndekileri yeni hesaba taşayıp eski hesabı denetim masasından silin. İşin kısası yeni açtığın hesap üzerinden oturum açacaksın.

Yeni yönetici hesabı açtım ve acaba onunla oturum açınca "Bilgisayarım" açılıyor mu diye test ettim ve açılmadı. Emin olmak için bilgisayarı kapatıp açtım ve yine yeni açtığım hesaptan oturum açtım ama bu sefer "Bilgisayarım" açıldı :( Kısaca işe yaramadı. Zaten tüm hesaplarımı kullandığım 1 tane Microsoft hesabım var yeni adres açamazdım :( Çok teşekkürler önerin için başka çözüm önerisi olan?

Umarım sorun çıkarmaz ama SpyHunter 4 deneyebilirsin. Benim sorunumu çözüyor genellikle :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı