PC duvara monte etmek

feyyazz123

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i9 13900k
3090 White
G.skill 7800mhz 2x16gb
Asrock z790 LiveMixer
Samsung 990 Pro 1tb
Thermaltake tower 500 White
corsair h150i capellix xt
Arkadaşlar şimdi bende Dark Raider diye bir kasa var ve küçük geldğiiçin termalmake 500e geçeceğim. Ancak kasa buyuk oldugu için duvara monte etmem gerekecek. Bunu demir l şeklinde şeyler ile yapabiilirim 38cm ancak bulamadım bulabilen var mı?

Arkadaşlar şimdi bende Dark Raider diye bir kasa var ve küçük geldğiiçin termalmake 500e geçeceğim. Ancak kasa buyuk oldugu için duvara monte etmem gerekecek. Bunu demir l şeklinde şeyler ile yapabiilirim 38cm ancak bulamadım bulabilen var mı?
Raf alıp, demir tutacaklar ile destekleyin.

Duvara vida ile takılan raflar 20-15kg taşır mı sırf kasa 8kg diye duydum.

Bizim televizyonu 4 tane 15mm vida tutuyor. Yaklaşık 25 kilo televizyonumuz, raylı tutacak var ama onun yüzey alanı geniş olduğu için değişiklik gösterebilir.

Kasanın yapısı bir yerinden temasla asmaya müsait değildir, biraz kalın dubeller ile klimalarına asıldığı ayarlardan monte edip üstüne yerleştirilip desteklenerek sabitlenebilir.

Geri
Yukarı