PC Hocası v3.1 sistem alınır mı?

Erdem Keskin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün PC hocası adlı YouTube kanalının paylaştığı PC toplama videosundaki PC'yi 8999 TL'ye satın aldım ama internetten baktığımda işlemci ve ekran kartının bazı olumsuz yorumları olduğunu gördüm sizce 8999TL'ye bu bilgisayar alınır mı?
Link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba arkadaşlar bugün PC hocası adlı YouTube kanalının paylaştığı PC toplama videosundaki PC'yi 8999 TL'ye satın aldım ama internetten baktığımda işlemci ve ekran kartının bazı olumsuz yorumları olduğunu gördüm sizce 8999TL'ye bu bilgisayar alınır mı?
Link:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Alınır.

Link:

9000tl ye net alınır.
Ne gibi sorunlar gördün?
Birde PSU değiştirmen iyi olur.

Bu konuyu açacağınıza keşke sistemi sipariş etseydiniz. Sistemdeki işlemci tükenmiş ve 3977TL farkla yeni işlemci almanız gerekmekte. Bu doğrultuda sistemin F/P bir yanı kalmamış oldu. (Sistemi almışsınız. okumamışım :/)

Link:

9 bine alınır, almayı nasıl başarsın saniyesinde stok bitti fiyat arttı.

İhtiyacım olmadığı halde kenara atayım dursun diye sipariş etmeye linke gittim ve bitmişti, kafamı taşlara vuruyordum sizin bilgisayarı sorgulamanız beni çok şaşırttı

Sistemi saniyesinde aldım öyle açtım formu iptal etme şansım olduğu için

9000tl ye net alınır.
Ne gibi sorunlar gördün?
Birde PSU değiştirmen iyi olur.
Sapphire markasının rx6600 de çok ısındığını söylemiş birisi birde ryzen 5 5500ün performansını düşük bulanlar var birde ekran kartı icin watman hatası gibi birşey diyorlar

9 bine alınır, almayı nasıl başarsın saniyesinde stok bitti fiyat arttı.
Valla yarım saat öncesinden siteye girdim adresi kredi kartını herşeyi ekledim 10sn falan sürdü almam

Son düzenleme:
Sistemi saniyesinde aldım öyle açtım formu iptal etme şansım olduğu için.

Sapphire markasının RX6600 de çok ısındığını söylemiş birisi bir de Ryzen 5 5500'ün performansını düşük bulanlar var bir de ekran kartı icin watman hatası gibi bir şey diyorlar.

Hocam 9000TL'ye 1650S sistemler var. RX6600 almışsınız ufak tefek detaylara çok takılmamanızı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı