PC için Android işletim sistemi önerisi

Windows 10 Enterprise LTSC 2021 işletim sisteminin etkinleştirilmediği takdirde kendisini yeniden başlattığını ilk kez okudum. Doğru ise Microsoft Windows saçma sapan bir politika uygulamaya başlamış. Bu arada üçüncü parti bir yazılıma gerek kalmadan Komut İstemi üzerinden etkinleştirme yapılabiliyor.

Dijital yayın platformlarının Linux'a uygulama desteği vermiyor olması saçma bir durum.

Windows 10 Lite isimli Windows Update'in bile silinmiş olduğu Windows 10 21H2 ISO dosyaları var. Türk internet sitelerinde paylaşılan, deneyebilirsiniz. Technopat Sosyal'de kullanan kişiler vardı.

Hocam internette olan Lite sistemlerin güvenilirliği belirsiz. Dijital yayın platformlarının linux'a destek vermemesi konusu bence de saçma bir durum. Bir de Komut İstemi üzerinden etkinleştirilebileceğini yazmışsınız. Nasıl yaparım?

Hocam internette olan Lite sistemlerin güvenilirliği belirsiz. Dijital yayın platformlarının linux'a destek vermemesi konusu bence de saçma bir durum. Bir de Komut İstemi üzerinden etkinleştirilebileceğini yazmışsınız. Nasıl yaparım?
YouTube'ta Windows 10 Enterprise LTSC 2021 işletim sistemini Komut İstemi üzerinden etkinleştirme videoları var. Videoda yer alan kodları girerek etkinleştirebilirsin. Yine KMS sunucularına bağlanıldığı söyleniyor fakat üçüncü parti bir yazılım ile işlem yapılmadığı için güvenilirliği tartışılır.

Ne yaptınız hocam?

Son düzenleme:
YouTube'ta Windows 10 Enterprise LTSC 2021 işletim sistemini Komut İstemi üzerinden etkinleştirme videoları var. Videoda yer alan kodları girerek etkinleştirebilirsin. Yine KMS sunucularına bağlanıldığı söyleniyor fakat üçüncü parti bir yazılım ile işlem yapılmadığı için güvenilirliği tartışılır.

Ne yaptınız hocam?

Hocam LTSC 2021 sürümü için etkinleştirme bulamadım. Şuanlık Prime OS i tekrar deniyorum. Ama bu seferde açılıştaki Prime OS yazısında takılıyor. Mecburen key alıp LTSC 2021 kuracağım.

Geri
Yukarı