PC için gamepad önerisi

Arda Korludağ

Hectopat
Yer
Andromeda
eFootball ve EA FC oynuyorum ama ileride başka oyunlarda oynarım diye düşünüyorum. Ben ikisi arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz veya başka bir öneriniz var mı? DualShock 5 istiyordum normalde ama Windows ile uyumluluk sorunları varmış. 8BitDo önerilen bir markaymış, rengi de çok hoşuma gitti.

Aşırı efsane bir ürün.

eFootball ve EA FC oynuyorum ama ileride başka oyunlarda oynarım diye düşünüyorum. Ben ikisi arasında kaldım. Siz hangisini önerirsiniz veya başka bir öneriniz var mı? DualShock 5 istiyordum normalde ama Windows ile uyumluluk sorunları varmış. 8BitDo önerilen bir markaymış, rengi de çok hoşuma gitti.

Xbox 9.nesil. Amazon'da 2200 lira şu anda.

Xbox kolu tabiki daha uyumlu bir kol olamaz.

Bide usb'si var onun 4 kola kadar bağlayabiliyorsun koldaki ses çıkışlarıda dahil

@Cchi dislikle atmanızın sebebi nedir hiç kullandınız mı DualSense'i? 😂

Siz 9.nesil kullandınız mı? Uyumluluk sorunları olduğunu biliyorum DualSense'in, pil dışında da hiçbir artısı yok bilgisayarda kullanmak için, ha derseniz konsolda hangisi daha iyi bir kol tabii ki DualSense.

Adammı öldürdük dislite atınca puan mı kasıyorsunuz?

1400 liraya çıkmışken Xbox veya PlayStation kolu almak daha mantıklı diye dislike attık, diğer atan DualSense savunuyor ben 9.nesil ama son tercihim bu ikisinden başka bir şey almak olurdu o fiyatlara, çektim dislike'ı.

Geri
Yukarı