PC için gamepad önerisi

Hadi ya. Hala gelmedi mi? Geri gitmez değil mi?

Geri gidebilir, arayacağım duruma göre iade edeceğim.
Kurallara aykırı bir durum yok çünkü baktım kurallara.
Takmıyor adamlar. Müşteri hizmetleri anlaşmazlık açıp iade diyor AliExpress'ten almayın zaten Türkiye gümrüğü berbat bir şey kim bilir ne biçim inceledi adam Gamepad'de ne kusuru bulabilirsin sınırdan geçmeyecek?

Son düzenleme:
Takmıyor adamlar. Müşteri hizmetleri anlaşmazlık açıp iade diyor AliExpress'ten almayın zaten Türkiye gümrüğü berbat bir şey kim bilir ne biçim inceledi adam Gamepad'de ne kusuru bulabilirsin sınırdan geçmeyecek?
Bunun iade olması saçma değil mi? Yanlış olan nedir? ''Vergisi'' vergi diyorum, ödenmiş bir ürün iade olamaz ki!

Bunun iade olması saçma değil mi? Yanlış olan nedir? ''Vergisi'' vergi diyorum, ödenmiş bir ürün iade olamaz ki!
Haklısınız, bazı kurallar varmış.
  • ayda 5 sipariş verilebilir
  • ürün sayısı 5'i geçemez
  • tütün ürünleri v.b sınırlıdır
bu kuralların hepsine uyuyorum fakat saçma şekilde 400 küsür vergi ödediğim 600'lük ürün gümrüğe takılıyor. Az önce THY Gümrüğü aradım ama onlar da 9-5 çalışıyormuş yarın okulu ekip arayacağım artık gümrüş müşaviri falan zırvalarlarsa iade edeceğim.
Bu arada hesap açarken adım *****user soyisimim olarak kalmış, dikkat edin Google ile kaydolunca öyle hatalar oluyor ondan dolayı da olmuş olabilir.
1713967843304.png

Haklısınız, bazı kurallar varmış.
  • ayda 5 sipariş verilebilir
  • ürün sayısı 5'i geçemez
  • tütün ürünleri v.b sınırlıdır
bu kuralların hepsine uyuyorum fakat saçma şekilde 400 küsür vergi ödediğim 600'lük ürün gümrüğe takılıyor. Az önce THY Gümrüğü aradım ama onlar da 9-5 çalışıyormuş yarın okulu ekip arayacağım artık gümrüş müşaviri falan zırvalarlarsa iade edeceğim.
Bu arada hesap açarken adım *****user soyisimim olarak kalmış, dikkat edin Google ile kaydolunca öyle hatalar oluyor ondan dolayı da olmuş olabilir.
Eki Görüntüle 2177601
Senin üründe mi başarısız oldu?

Evet bu yazı var şu an, yarım gümrüğü arayıp bilgi alacağım eğer ücret isterlerse iade edeceğim.
Az evvel İstanbul Çatalca ilçesi Muratbey Gümrük Müdürlüğünde arkadaşı aradım. Beni 10 dakika kadar bekletti. Tekrar döndü bana. Muhtemelen tanıdığı var. Ürünü şimdi tamamladılar. Benim ürün başarısız olmadı. Şu saniye onaylandı.

Dosya Ekleri

• Gümrük işlemleri.png
    Gümrük işlemleri.png
    93,4 KB · Görüntüleme: 11
Hocam bende, "Gümrük İşlemleri Başladı" yazıyor. Gümrükten geçti mi yani ?

Geri
Yukarı