PC için gamepad önerisi

Gümrükte kalması için herhalde gümrük memurunun sabah yatağında beyblade gibi spin atması falan lazım. Aliexpress'den 1 yıl içinde farklı zamanlarda 10 ürün siparişim oldu hepsi 1 günde geçti gümrükten.
Ortalama kaç günde geldi, hangi bölgede oturuyorsunuz ? 15 günden erken gelmesini umuyorum.

Arkadaşlar alırken çok dikkat edin adres adı kısmında isim soyisim yazın orada ev yazsa bile yoksa gümrükte kalıyor gümrük müşaviri + 20 dolar + dosya ücreti isteniyor benim ürünüm bu yüzden gümrükte kaldı.

Arkadaşlar alırken çok dikkat edin adres adı kısmında isim soyisim yazın orada ev yazsa bile yoksa gümrükte kalıyor gümrük müşaviri + 20 dolar + dosya ücreti isteniyor benim ürünüm bu yüzden gümrükte kaldı.
Adres adı kısmına ne yazdım hatırlamıyorum, birşey yapabilir miyim?

Eğer sarı yerde ev yazıyorsa hemen değiştirin. İsim soyisim yazın.
Telefondan giriyorum, nerden bakacağım ?
Profil>Gönderilen>Siparişi takip et
Screenshot_20240425_165959_AliExpress.png

Hocam o biraz sizin şanssızlığınız ve dikkatsizliğiniz olmuş geçmiş olsun ama en azından para iadesi alırsınız.

MSI GC20 V2 fiyat performans en iyisi

Hocam o biraz sizin şanssızlığınız ve dikkatsizliğiniz olmuş geçmiş olsun ama en azından para iadesi alırsınız.
Ama yine de orada isim ve "ev" yazıyor ne bileyim ben benim ismimi sorduğunu, örnek olarak ev yazınca ben de adres adı sandım çeviri saçmalığı.

Yeni konular

Geri
Yukarı