PC Kasası Boyama

Dostum, yanlış anlama ama hiç güleceğim yoktu. :LOL::LOL: Bence alınması gereken en büyük ders sana bakıp "Al sen bunu iyidir.(y)" diyen bakkal amcalara güvenmemek.

Mini ATX yok, Micro ATX ile Mini ITX var :)
Bu soruyu cevaplamak zor. Anakart boyutları ile ilgili şu videoyu izlemeni öneririm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu kadar talihsiz birini görmedim. Ama başına gelen talihsizlikleri buraya adım adım yazıp, daha sonra kasa modlama ve boyama yapmak isteyenler için çok önemli öneriler yazmışsın. (Şimdiden teşekkür ederim kendi adıma). Ama aklıma geldi de, daha önce Youtube'da kasa boyama modlama videoları falan izlemedin mi? En azından boyamayı sert tahta bir malzemenin üzerinde yapman gerektiğini görürdün. Neyse fazla uzattım. Kusura bakma. Yarana tuz biber olmayayım.

2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum. Acaba kasa ölecek mi? Ya da bir yerde saklanıp sonradan mı ortaya çıkacak. Ya da konağın sahibi bahçıvanı idam mı edecek :D Heyecan dolu yeni bölümlerini sabırsızlıkla bekliyoruz. Hikaye ya resmen :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı