PC satılıp PS5 alınmalı mı?

Emre Mansur

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu anda bilgisayar var elimde 1650, R5 5600 satıp üstüne koyup PS5 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Avantajları veya dezavantajları nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi oyunlari oynadigina bagli. Valorant, LoL, CS GO tarzi oyunlar oynuyorsan konsolda bunlari oynayamazsin ama PS ozel oyunlarini deneyimlemek istiyorsan daha cok AAA oyunlara merakliysan alinabilir elbette.

İşlemci güzel. Bence ekran kartını güncelleyebilirsiniz. Çünkü bilgisayarda her şey yapılıyor. PS de ise sadece oyun.
Lamborghini'den indim traktöre.
Hangi oyunlari oynadigina bagli. Valorant, LoL, CS:GO tarzi oyunlar oynuyorsan konsolda bunlari oynayamazsin ama PS ozel oyunlarini deneyimlemek istiyorsan daha cok AAA oyunlara merakliysan alinabilir elbette.
Genelde futbol oyunları, hikaye oyunları oynarım. Ekran kartımı beğenmiyorum çoğu oyunda 50 FPS alıyorum.

Arkadaşlar şu anda bilgisayar var elimde 1650, R5 5600 satıp üstüne koyup PS5 almayı düşünüyorum. Sizce alınır mı? Avantajları veya dezavantajları nelerdir?

Yani bence burada bizim düşüncemiz önemli değil sen tanırsın kendini sadece oyun oynayan biri isen AAA oyunlar yani alınır ama YouTube vb şeyler kullanıyorsan alınmaz ha şu yönden de alınabilir PC oyunları optimizasyonundan bıktıysan alınır eğer almaktan vazgeçersen de ekran kartı upgrade yap mis gibi olur.

Yani bence burada bizim düşüncemiz önemli değil sen tanırsın kendini sadece oyun oynayan biri isen AAA oyunlar yani alınır ama YouTube vb şeyler kullanıyorsan alınmaz ha şu yönden de alınabilir PC oyunları optimizasyonundan bıktıysan alınır eğer almaktan vazgeçersen de ekran kartı upgrade yap mis gibi olur.
God of War ve RDR2 hayranıyım hocam genelde çok oyun oynuyorum.
Satıp üstüne koyup 60FPS alacağına üstüne koyacağın parayla ekran kartını satıp üstüne koyup yeni ekran kartı al?
Hocam satıp ne alayım ki üstüne ekran kartı olarak 5-6 bin TL'ye 2.el R5 5600 ile uyumlu ne alabilirim.

Geri
Yukarı