PC tarihini geri alma

• Konuyu başlatan Yanga1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 1B
Y

Yanga1

Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum bu sabah. Ben bu ayın 9.'da PC'mi açtığımda ekran siyahtı fakat PC çalışıyordu (laptop'um var bu arada) sonrasında karşıma bazı seçenekler çıktı bunlardan bazılarını hatırlıyorum ''Exit and run win 8, refresh your PC'' vb. Bende refresh your PC'ye bastım ve basmaz olaydım... :( Ardından güncellemeler falan oldu derken masaüstü açıldı ve çoğu programım gitmişti. Bende afedersiniz ama büyük bir aptallık yaptım. Sistem geri yüklemeden haberim yoktu ve C'ye girdim orada windows.old isimli dosyayı açtım. Windows.old'da eski programlarım vardı bende gidip C'deki program files'le windows.old'un program files'ini ve içindeki tüm dosyaları değiştirdim. Yani C'deki herşeyi sildim (Users dahil) ve masaüstümde hiç birşey kalmadı :( Sistem geri yüklemeden günler sonra haberim oldu ve sistem geri yükleme ayın 9'una kadar gitmiyor maalesef. Sonra Recover my files (Silinen dosyaları geri getirme programı) yükledim ve Sistemimdeki D sürücüsünüde sildim (oyunları) çünkü sistemi sıfırdan geri yükliyicektim fakat bu programdanda birşey anlamadım.

Sayın Recep Baltaş ve Değerli Technopat üyeleri yardımlarınızı bekliyorum masaüstümde benim için çok değerli dosyalar vardı lütfen yardım edin gözüme uyku girmiyor kaç gündür :(

Malesef bilgisizliğin esiri olmuşsunuz bilene götürse idin, sorsa idin bir şeye basmadan önce bu durumlar olmazdı.
Eğer dosyaları diskten sildi isen geri getirmen çok zor çünkü üstüne silme işlemleri geri getirme işlemleri ve bilmediğin recovery programı kullanmışsın.

Recep abi lütfen yardım et bu arada konuya yardımcı olan arkadaşlarada çok teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı