PC temizliği için kompresör önerisi

azizgunay89

Hectopat
Daha fazla  
Kasa temizliği için normalde saç kurutma makinesi kullanıyordum ama geçenlerde yandı makine. Yeni bir tane alacağım ama aklıma gelmişken PC temizliği için önerebileceğiniz, öyle büyük olmayacak, saç kurutma makinesi boyutlarında bir kompresör var mıdır?

Daha önce Instagram'da ufak bir kompresör görmüştüm ama yurt dışı olduğu için satın alamamıştım. Önerisi olan arkadaşlar varsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam saç kurutma makinesi iyi ki bozulmuş statik elektrik yapabilir parçalar için çok zararlı.
Ben genelde oto yıkamada ya da petrolde basınçlı hava ile hallediyorum parçalar yeni gibi ter temiz oluyor size de tavsiye ederim ancak ben oralara götüremem derseniz :
Şuna bir bakabilirsiniz.
Aynısından arkadaşımda var gayet yeterli ancak emiş gücü için aynı şeyi söyleyemem.

Hocam saç kurutma makinesi iyi ki bozulmuş statik elektrik yapabilir parçalar için çok zararlı.
Ben genelde oto yıkamada ya da petrolde basınçlı hava ile hallediyorum parçalar yeni gibi ter temiz oluyor size de tavsiye ederim ancak ben oralara götüremem derseniz:
Şuna bir bakabilirsiniz.
Aynısından arkadaşımda var gayet yeterli ancak emiş gücü için aynı şeyi söyleyemem.

Bunlar öyle çok büyük değil değil mi resimde tam kestiremiyorum boyutunu ama.

Yok hocam fazla büyük değil ideal boyutta saklaması da kolay olur.
İlle de bu markayı almak istemezseniz eğer diğer markalara da bakabilirsiniz.

Biraz inceleyince fazla büyük gibi görünmedi gözüme sanırım baza altında falan kullanmadığım zamanlarda saklanabilir boyutlarda sağ olun.

Hodbehod 710W olanı tavsiye ederim bayağı kuvvetli ve fiyati uygun.

Bunda yorumlarda sanki malzeme kalitesi düşük gibi vs. Yorumlar vardı siz kullandınız sanırım sizce nasıl.

Ben genelde oto yıkamada ya da petrolde basınçlı hava ile hallediyorum parçalar yeni gibi ter temiz oluyor size de tavsiye ederim ancak ben oralara götüremem derseniz:
Şuna bir bakabilirsiniz.

Neden elektrik neden yapacak ki onu anlamadım; saç kurutma makinesini soğuk hava üflerse bir sorun olmaz bence.(soğuk veya sıcak hava üflemesi fark ediyorsa)

Yeni konular

Geri
Yukarı