Çözüldü PC, TV'ye nasıl bağlanır?

• Konuyu başlatan jrb
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 202
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jrb

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, 2 gün önce 4060'li bir sistem aldım. Hazır sistem kurulumları yaptım ancak monitörüm olmadığı için tam kullanamadım. Şimdi PC'yi TV'ye bağlamaya çalışıyorum. HDMI kablo ile (yeni aldım) ancak sinyal yok hatası alıyorum.

Merhaba, 2 gün önce 4060'li bir sistem aldım. Hazır sistem kurulumları yaptım ancak monitörüm olmadığı için tam kullanamadım. Şimdi PC'yi TV'ye bağlamaya çalışıyorum. HDMI kablo ile (yeni aldım) ancak sinyal yok hatası alıyorum.
TV de birkaç tane HDMI girişi varsa, ilgili girişi kaynak olarak kumandadan seçmen gerek.

TV'den bağladığınız HDMI'ya geçiş yaptınız mı?

Sisteminizde sorun olmadığına emin olun çünkü eğerki doğru HDMI girişine takıyorsanız görüntü alırsınız, eğer anakart üzerindeki girişe takıyorsanız ekran kartına takın HDMI kablosunu. TV'dende HDMI görüntü akışına geçin.

Sisteminizde sorun olmadığına emin olun çünkü eğer ki doğru HDMI girişine takıyorsanız görüntü alırsınız, eğer anakart üzerindeki girişe takıyorsanız ekran kartına takın HDMI kablosunu. TV'dende HDMI görüntü akışına geçin.

Sistem hazır geldi zaten ben sadece ekran kartını taktım ve yani ekran kartı fanları da dönüyor.

Ekran kartına takılı HDMI kablosu doğru mu?

O da tamamsa Win + p tuşlarına basınca ekran ile ilgili seçim çıkması gerek bilgisayarda.

Evet.

Ekran kartına takılı HDMI kablosu doğru mu?

O da tamamsa win + P tuşlarına basınca ekran ile ilgili seçim çıkması gerek bilgisayarda.
Masaüstü pc nasıl yapabilirim bilmiyorum.

Masaüstü pc nasıl yapabilirim bilmiyorum.
TV açık, monitör açık sistem çalışıyor, masaüstündeyken Win + P bastın klavyede ve seçim açıldı mı?

Klavyede Windows tuşu var ya ona ve P ye basacaksın, tabi birkaç milisaniye arayla.

Geri
Yukarı