PC ve PS5 varken Xbox Series almaya gerek var mı?

MetalExpansion34

Zeptopat
Daha fazla  
3070 Ti 32 GB RAM 2 TB SSD bir Monster Notebook ve PlayStation 5 sahibiyim. Xbox series x düşünüyorum. Gerek var mı acaba? Kafamda deli sorular konsol bana çok çekici geliyor ama hızla gelişen oyun dünyasında PC birkaç yıla patlayacak gibi geliyor özellikle GTA6 çıktığı zaman sizce alınır mı? Bir fikir verin kardeşlerim.

3070 Ti 32 GB RAM 2 TB SSD bir Monster Notebook ve PlayStation 5 sahibiyim. Xbox Series X düşünüyorum. Gerek var mı acaba? Kafamda deli sorular konsol bana çok çekici geliyor ama hızla gelişen oyun dünyasında PC birkaç yıla patlayacak gibi geliyor özellikle GTA6 çıktığı zaman sizce alınır mı? Bir fikir verin kardeşlerim.

PC patlamaz tabii PS5 varken Xbox Series X'e gerek yok fakat bütçeniz varsa da almayın fakat almak isterseniz alın fakat gerek yok PS5 varken

Alınmaz PlayStation 5 Vr gözlüğünü alın bence Xbox almanızı önermem açıkçası gereksiz harcama olur PlayStation Vr2 Alabilirsiniz Yada Meta Quest alabilirsiniz
Yani zaten PC PlayStation 5 oyunlarını birleştirsek Xbox bütün oyunların çoğu gelir 20 30 oyun için almak olur yani yerine yeni bir PC alın

PC patlamaz tabii PS5 varken Xbox Series X'e gerek yok fakat bütçeniz varsa da almayın fakat almak isterseniz alın fakat gerek yok PS5 varken.

Alınmaz PlayStation 5 VR gözlüğünü alın bence Xbox almanızı önermem açıkçası gereksiz harcama olur PlayStation VR2 alabilirsiniz ya da meta Quest alabilirsiniz.
Yani zaten PC PlayStation 5 oyunlarını birleştirsek Xbox bütün oyunların çoğu gelir 20 30 oyun için almak olur yani yerine yeni bir PC alın.

Game Pass olayının PC'de optimizasyon sorunu çok oluyor o yüzden düşündüm çok stabil ve sorunsuz çalışması beni cezbediyor PC'de ufacık bir optimizasyon sorunu yaşayayım monitörü kırasım geliyor cevaplar için teşekkür ederim.

Alınmaz PlayStation 5 VR gözlüğünü alın bence Xbox almanızı önermem açıkçası gereksiz harcama olur PlayStation VR2 alabilirsiniz ya da meta Quest alabilirsiniz.
Yani zaten PC PlayStation 5 oyunlarını birleştirsek Xbox bütün oyunların çoğu gelir 20 30 oyun için almak olur yani yerine yeni bir PC alın.

VR olayı yaramıyor bana hocam iyi gelmiyor iri yarı biriyim onu takınca afakanlar basıyor uzun süreli takamıyorum.

Game Pass olayının PC'de optimizasyon sorunu çok oluyor o yüzden düşündüm çok stabil ve sorunsuz çalışması beni cezbediyor PC'de ufacık bir optimizasyon sorunu yaşayayım monitörü kırasım geliyor cevaplar için teşekkür ederim.

VR olayı yaramıyor bana hocam iyi gelmiyor iri yarı biriyim onu takınca afakanlar basıyor uzun süreli takamıyorum.
Vr için düşünceleriniz kötü olabilir ama dediğim PlayStation 5 te sorun yoksa gerek yok gta 6 PlayStation 5 ede gelicek Xbox almanız bir şey değiştirmez Ama Xbox özel Oyunları oynicaksın Xbox Series S alın Xbox oyunları oynamicaksınız almanızı hiç gerek yok

VR için düşünceleriniz kötü olabilir ama dediğim PlayStation 5'te sorun yoksa gerek yok GTA 6 PlayStation 5 ede gelecek Xbox almanız bir şey değiştirmez ama Xbox özel oyunları oynicaksın Xbox Series S alın Xbox oyunları oynamicaksınız almanızı hiç gerek yok.

Xbox oyunları oynayacağım onun için alacağım tabii ki güzel 4K yüksek Hz değeri olan bir televizyonum da var sadece GTA değil mesele mesela indiana jones oyununa bayağı yükseldim hadi 4K monitör almaya kalksam konsoldan pahalı Arap saçına döndü iyice mesele kafam karman çorman 😀

Evet başka değerli argümanlarını sunacak arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.

Son düzenleme:
Evet başka değerli argümanlarını sunacak arkadaşlar varsa yazarsa sevinirim.

Güçlü bir laptopunuz varmış bugün Game Pass'te Series X'e yakın deneyim yaşatır. Bence paranızı yatırım yapın eğer olur da ara nesil olursa 2024 Kasım gibi PS5 Pro veya Series XX gibi adı her ne ise ona geçersiniz derim.

Güçlü bir laptopunuz varmış bugün Game Pass'te Series X'e yakın deneyim yaşatır. Bence paranızı yatırım yapın eğer olur da ara nesil olursa 2024 Kasım gibi PS5 Pro veya series XX gibi adı her ne ise ona geçersiniz derim.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar cevaplar için gelecek nesilde geçeriz o zaman yapacak bir şey yok 🙂

Geri
Yukarı