PC'de 82 tane trojan bulundu

Özellikle uğraşsan bile 82 tane trojanı crackli oyun indirerek PC'ye sokamazsın. Muhtemelen Fitgirl'ın sitesini kopyalayan sahte bir siteden indirmişsindir. 2024'ün şu son 5 ayında nereden baksan 200-300 tane korsan oyun indirdim. Bunun dışında neredeyse bir o kadarda +18 siteden adult oyunlarda indirdim ve bir tane bile virüs bulaştırmadım. Ne yaptığını bilmediğin zaman maalesef senin durumuna düşüyor kişiler sonra korsan oyun indirme virüs girer diye yanlış bir algı oluşuyor.

Özellikle uğraşsan bile 82 tane trojanı crackli oyun indirerek PC'ye sokamazsın. Muhtemelen FitGirl'ın sitesini kopyalayan sahte bir siteden indirmişsindir. 2024'ün şu son 5 ayında nereden baksan 200-300 tane korsan oyun indirdim. Bunun dışında neredeyse bir o kadar da +18 siteden adult oyunlarda indirdim ve bir tane bile virüs bulaştırmadım. Ne yaptığını bilmediğin zaman maalesef senin durumuna düşüyor kişiler sonra korsan oyun indirme virüs girer diye yanlış bir algı oluşuyor.

Sayın bilirkişi başka nereden gelmiş olabilir sizce bu trojanlar bende çok şaşırdım.

Geri
Yukarı