PC'de Bluetooth açılmıyor

trmehmetcihad

Centipat
Daha fazla  
Anakart
SATELLITE C55-C
PC sıfırladım driverla'rı yüklemeye başladım ama Bluetooth driver yüklenmiyor aynı şekilde aygıt yönetecisinde Bluetooth gözükmüyor hangi driver yüklesem çalışmadı. Bluetooth açma butonu hala gözükmedi. PC'de Bluetooth desteği var daha önce kullandım çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Laptop

Evet kanka eminim baktım anakart bu doğru ama* bu sistem yazılım yükleme gereksinimlerini karşılamıyor* dedi.
Laptoplarda Bluetooth desteği olup olmadığına anakartına göre değil laptop marka modeline göre bakılır genellikle laptop marka model ismini tam olarak öğrenir misin.

Bu.

O bahsi geçenin anakart olduğuna emin miyiz çünkü laptop olarak gözüküyor.
Laptop ise Toshiba Satellite C55-C Drivers Download for Windows 10, 8.1, 7, Vista, XP bu laptopa dair bütün sürücüler burada buradan indirip kurup deneyebilirsin Bluetooth'u.

Bu uygulama bu cihazda çalıştıralamaz diyor kanka ne yapmalıyım?

Laptoplarda Bluetooth desteği olup olmadığına anakartına göre değil laptop marka modeline göre bakılır genellikle laptop marka model ismini tam olarak öğrenir misin?

Toshiba Satellite C55-C-1H7

Laptoplarda Bluetooth desteği olup olmadığına anakartına göre değil laptop marka modeline göre bakılır genellikle laptop marka model ismini tam olarak öğrenir misin?

Driver patch adlı uygulamayı ile denedim çözdüm sorunu kanka. Yardım etmeye çalıştığın için sağ ol.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı