PC'den PS5'e geçmek mantıklı m?

Hangi oyunları oynamak istiyorsunuz? Para biriktirerek PS5'i performans olarak geçen bir bilgisayar toplayabilirsiniz.

Merhaba RX 580 8 GB i59400F sistemim var satip PS5'e geçmeyi düşünüyorum sadece oyun oynadigim icin FPS'yi düşünmek istemiyorum sizce mantıklı mı?

Bilgisayarda halihazırda oyununuz yok ise (Steam, Epic Games, vb. uygulamarda) olabilir ancak oyununuz var ise üstüne bir 5000 TL daha koyup çok güzel bir kasa alabilirsiniz. He bir de PlayStation exclusive oyunlar var. Biraz kişisel tercih gibi bu hocam.

FPS, PS5'te de var ama PC kadar özgür değil. Optimizasyon nasıl yapıldıysa o değerlerde oynarsınız. Tabii oyuncu PS5'te 30 FPS alıyorsa bile oyun akıcıdır. PC gibi FPS doyumsuzluğu yok oyuncularda. CPU belli, GPU belli. O yüzden optimize daha kolay PC'ye göre.

Hangi oyunları oynamak istiyorsunuz? Para biriktirerek PS5'i performans olarak geçen bir bilgisayar toplayabilirsiniz.
Ac
Bilgisayarda halihazırda oyununuz yok ise (Steam, Epic Games, vb. uygulamarda) olabilir ancak oyununuz var ise üstüne bir 5000 TL daha koyup çok güzel bir kasa alabilirsiniz. He bir de PlayStation exclusive oyunlar var. Biraz kişisel tercih gibi bu hocam.
Daha önce ps4 um vardı tüm esclusive ri bitirdim söyle fps düşünmeden gta rdr falan girip kafa dağıtmak icin

PS5 daha iyidir sadece oyun içinse oyun takası mevcut DualSense desteği var ayrıca Plus kataloğu yeni alacak birisi için gayet yeterli olacaktır.

Merhaba RX 580 8 GB i59400F sistemim var satip PS5'e geçmeyi düşünüyorum sadece oyun oynadigim icin FPS'yi düşünmek istemiyorum sizce mantıklı mı?

Merhaba bence ben yetersiz buldum bu yüzden PS5 geçmek makul olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı