Elektronik PCH Goat V4 4070 Super Sistem 32.750 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Geçen yakınım topladı bekle dedim beklemedi kendisi bilir bedavadan ucuz.
Parası yetişmeyen konudakini alsın tabi. Lakin yakınınız kendi içine sinen bir sistem toplamışsa o paha biçilemez😀. Mesela bu sistemdeki ram.ssd ve güç kaynağı benim içime hiç sinmedi. Anakartta yine vrm soğutucu olsa daha güzeldi. Yine kimi anakartta gen 2 usb desteği vs. arar.

4060 12400f sistem 21k tl'ye alınır mı sizce? Fiyat düşmüş evet ama çok güzel kampanyalar da denk gelebiliyor, beklenmeli mi?

Sistem çok iyi daha yeni 4070s ve 7500F'li sistemi 40 bine almıştım ancak bunu Vatan'dan alabilmek için çok büyük şansınızın olması falan lazım. Stoklar 1 dakika içinde biter.

Benzer sistemler o fiyatlara bulunuyor. Eğer hemen almak istiyorsan ve işlemci Intel olsun dersen alınabilir.
İlla Intel olsun diye bir düşüncem yok ancak vatanda taksit yapılabiliyor olması avantajlı geldi. Benzer sistemlerle bunun arasında 1k civarı bir fark oluyorsa taksitli almayı tercih ederim.

İlla Intel olsun diye bir düşüncem yok ancak vatanda taksit yapılabiliyor olması avantajlı geldi. Benzer sistemlerle bunun arasında 1k civarı bir fark oluyorsa taksitli almayı tercih ederim.
Aynı paraya R5 5600'lü versiyonu var sinerji de ama taksit imkanı var mı bilmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı