Elektronik PCH Goat V4 4070 Super Sistem 32.750 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
aldım siyah kasa kalmamış beyaz verdiler o yuzden

Ben aldım 4070li sistemi çalışan da biz alamıyoruz akrabalarimiza bile izin vermiyorlar dedi
İsabetli olmuş. Bundan önceki her sistemi kendilerine ayırıp, daha toplamadan sarı siteye koyuyorlardı.

Ahahah ülke genelinde müşteriye verilen 20-30dan fazla değildir. Geri kalanı komple bunlar tarafından alınmıştır kesin :)
Hayır trajikomikliğe bak. 3. sıradaydım. 1. sıradaki aldı gitti. 2. sıradaki çocuğa diyo ki "2 tane sattık elimizde 2 tane 4070 super ekran kartı stoğu bulunuyordu. Sizin sipariş talebiniz merkeze gidip iade edilebilir." Bunu duyunca bende "Abi ne ara sattın 2 tane. Az önce çocuk aldı 1.yi." dedim diğer arkadaşın yüzüne bakıp bi de utanmadan " Fahrettin abiye verdik dimi " diyo. "Kim bu Fahrettin Bey?" dedim. "Güvenlik " diyo. Ne diyim ki. 😀

Şikayet falan edebiliyor muyuz bunları? Özellikle sinirim bozuldu. Önümdeki çocuğun hakkını yediler ayrı, benim ve arkadakilerin de hakkını yediler.

Stoğu bitmiş sanırım.
Hocam fırsatçılsr durmamıştır. Bütün akrabaları alıp gitmişlerdir. Sadece 4070s sistem için değil tüm sistemler için yığılmışlardır mağazalara XD inşallah gerçek ihtiyaç sahipleri alabilmiştir de bu kadar beklemeleri boşa gitmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı