PCI-e 3.0 destekli anakarta PCI-e 4.0 ekran kartı takılır mı?

Ne gibi sıkıntılar piyasanın en iyi kartı o şuan bence gtx 1650 bile 4000 tlden fazla ama rx 6500 xt 3600 tl iyi gibi kartın sizce kötü yanları nedir?

Görüntü gecikmesinden falan bişey olmaz ben hikayeli oyunlar seviyorum bide rx 6600 pulse ile rx 6500ün arasında bence dağlar kadar fark var sorun yaşamam sizin dediğiniz yönden
bende sendeki anakartın aynısı vardı yukarıda yazdım iyice oku o anakart tan randuman alamadım ekran kartı değil anakart anladınmı.

bende sendeki anakartın aynısı vardı yukarıda yazdım iyice oku o anakart tan randuman alamadım ekran kartı değil anakart anladınmı.
Anakartla alakası yok, ekran kartıyla alakalı o durum kardeşim. Ben de 3070 ve 3060Ti taktım şu an kullandığım makineye ama 6500XT gibi saçma sapan performans sorunları yaşamadım. Muhtemelen ileride VBIOS ile düzeltirler.

Anakartla alakası yok, ekran kartıyla alakalı o durum kardeşim. Ben de 3070 ve 3060Ti taktım şu an kullandığım makineye ama 6500XT gibi saçma sapan performans sorunları yaşamadım. Muhtemelen ileride VBIOS ile düzeltirler.
zannetmiyorum bıos falan gelmez gari ekran kartı ile ilgili demişin nedir arızalımı yani ekran kartı?ha birde sende aynı anakart varmıdır da böyle kesin karar?

Geri
Yukarı