PCI Express 1.0 anakarta MSI 1060 6 GB ekran kartı olur mu?

2008ronaldo

Femtopat
Daha fazla  
MSI 1060 6 GB ekran kartı alacağım anakartım şu an PCI Express 1.0 bu anakarta ekran kartı takılıp çalışır mı şu an bütçem olmadığı için 1 kaç ay sonra anakart alacağım.

Çalışır. PCI Express geriye uyumlu bir veri yolu tipidir. Oyunlarda tam performans alamazsın ancak rahatsız edici derecede bir performans kaybın olmaz.

Çalışır sıkıntı olmaz. Biraz performans kaybı olur tabii ki. Aşağıda örnek test videosu attım, karşılaştırmalı teste bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çalışır sıkıntı olmaz. Biraz performans kaybı olur tabii ki. Aşağıda örnek test videosu attım, karşılaştırmalı teste bakabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de önerebileceğin PSU var mı dostum fiyatı uçuk olmasın.

Sıfır 1500 ikinci elde olabilir coler Master 650W 80p görmüştüm 1000 TL'ye sen ne önerirsin 1500'e kadar.
İndirimdeyken alttaki attığım PSU'yu alın. Senelerce PSU derdiniz olmaz, yükseltme yapsanız dahi. Hem yarı modüler.

İndirimdeyken alttaki attığım PSU'yu alın. Senelerce PSU derdiniz olmaz, yükseltme yapsanız dahi. Hem yarı modüler.

Benim sistem Max 450Wdir 300 boşta kalmazmı 550W önerebileceğiniz var mı?

Eğer hayatınızın geri kalanı boyunca GTX 1060 kullanmaya devam edecekseniz 550W'lık bir güç kaynağı alabilirsiniz ancak ileride yeni ekran kartı veya işlemci almak isterseniz bunların yanında bir de yeni güç kaynağı almanız gerekir. Bundan dolayı size 750W'lık bir güç kaynağı almanız tavsiye edilmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı