Çözüldü PC'nin ekranı bir anda gidiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

fakewarder

Centipat
Daha fazla  
2 haftadır olan bir sorun herhangi bir sıkıntı bulamadım. Bu hafta olmamıştı ama geçen hafta olmuştu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdi ise yeniden başladı. Ekran gittikten sonra böyle oluyor PC ama sıcaklıktan eser yok. 45 derece falan genellikle. Ekran kartı full 62 derece görmüştü oyun oynarken vesaire ve stress testlerinde de sorun yok genellikle.
1 hafta önce böyle olunca format atmıştım ve sorun devam etmişti, çokulu fiii değiştirdim ve düzeldi ama şimdi yeniden başladı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran kartınız kapanıyor, güç girişindeki sorun, yanlış güç bağlantısı, PSU yetersizli veya arızası, kartın aşırı ısınması, siyah ekrana düşürür.

Sistem bileşenerini yazmadığınız için bir yorumda bulunamıyorum.
Ekran kartı sürücülerini temizleyip yeniden kurun.

Ekran kartınız kapanıyor, güç girişindeki sorun, yanlış güç bağlantısı, PSU yetersizli veya arızası, kartın aşırı ısınması, siyah ekrana düşürür.

Sistem bileşenerini yazmadığınız için bir yorumda bulunamıyorum.
İşlemci r5 1600
Ekran kartı gtx 1070
Anakart b450m ds3h
Psu ogz technology 500W
Ramlerde sorun yok ve ekran kartı kapanmıyor ama gördüğünüz gibi deli dehşet fanlar ses çıkarıyor ısısı normal
Psu daha önce bozuldu bir parçası yanmıştı ve tamir ettirdim 3 aydır sorun çıkmamış dı ama herhalde o bozuldu

Geri
Yukarı