PCX 125 2021 yeni kasa nasıl bir motor?

Everythink

Hectopat
Babam kurye motorunu sattı ve yeni bir motora geçmek istiyor. Aklında Honda pcx vardi fakat bazı yorumları gördükten sonra açıkçası almak istemedi bütçesi tam uyuyor o yönden sıkıntı yok. Hem galiba 125CC motor bende 1 sene sonra kullanabilirim.

Gösterge dijital olduğu için yağmur yağdığı zaman bozulmasından ya da arabalardaki gibi hata vermesinden korkuyor. O yüzden almak istemedi ama artık bildiğiniz üzere çoğu motor dijital olmaya başladı. Yağmurda nem kapmasini gibi sorunlar olur mu?

Sizce alınır mı nasıl bir motor aranızda kullanan var mı? Bu hafta hemen alacak ben de onu bilgilendirmek istedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizde de ayni motordan var gösterge ile ilgili kafanda sorun olmasin yağmur veya su geldiğinde hiçbirşey olmuyor cok ekonomik ve hızlanması çok iyi onun dışında barajı gerçekten çok büyük tek sıkıntısı 50cc lik motorlara göre birazcık ağır gelebilir başta

Bizde de ayni motordan var gösterge ile ilgili kafanda sorun olmasin yağmur veya su geldiğinde hiçbirşey olmuyor cok ekonomik ve hızlanması çok iyi onun dışında barajı gerçekten çok büyük tek sıkıntısı 50cc lik motorlara göre birazcık ağır gelebilir başta
kış aylarında abs olmadığı için sorun olabilir. onun dışında kronik sorununun olduğunu yada bir sorun çıkardığını hiç duymadım.

Geri
Yukarı