PC'ye oyun yüklemek için 500 TL USB önerisi

YArifK

Decapat
Daha fazla  
Benim bilgisayarda yer yetmedigi icin Steam oyunlarimi USB'ye yuklemek istiyorum. Bu sayede yer sıkıntısını da çözmüş olacağım bana onerebileceginiz yazma hizi da yuksek F/P olan bir USB onerebilir misiniz? Tercihen 500TL'nin altinda olmasini istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim bilgisayarda yer yetmedigi icin Steam oyunlarimi USB'ye yuklemek istiyorum. Bu sayede yer sıkıntısını da çözmüş olacağım bana onerebileceginiz yazma hizi da yuksek F/P olan bir USB onerebilir misiniz? Tercihen 500TL'nin altinda olmasini istiyorum.

Öyle bir seçenek olduğunu sanmıyorum o bütçeye en fazla 500GB SATA SSD alabilirsiniz.

Hocam USB olarak dedim zaten genelde cok pahali olmuyorlar oyunlarimi onun icine atmak icin yani.

SATA SSD alıp. Bir aparat ile taşınabilir hale getirebilirsiniz. Ayrıca SSD alırken önce konu açarak veya araştırarak bir sorunu var mı bakın. Bazı SSD'ler kronik sorunlu olabiliyor.
2.5 Hdd Kutusu Usb 3.0 Harddisk Kutusu Sata Ssd
Spelt USB 3.0 to SATA 3 Kablosu 6 Gbps 2.5 inch HDD SSD 22 Pin
Ugreen USB 3.0 SATA adaptörü 2.5 inç sabit disk için 5Gbps 6TB Windows ile uyumlu macOS Linux PS4 PS3 Xbox PC, 0.5m

SATA SSD alıp. Bir aparat ile taşınabilir hale getirebilirsiniz. Ayrıca SSD alırken önce konu açarak veya araştırarak bir sorunu var mı bakın. Bazı SSD'ler kronik sorunlu olabiliyor.
2.5 Hdd Kutusu Usb 3.0 Harddisk Kutusu Sata Ssd
Spelt USB 3.0 to SATA 3 Kablosu 6 Gbps 2.5 inch HDD SSD 22 Pin
Ugreen USB 3.0 SATA adaptörü 2.5 inç sabit disk için 5Gbps 6TB Windows ile uyumlu macOS Linux PS4 PS3 Xbox PC, 0.5m

Hocam bir şey soracagim benim PC de kart okuyucu var onerdiginiz SSD'leri kart okuyucuya yerlestirebilir miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı