Pedi ezilmiş Razer Blackshark V2SE iade edilmeli mi?

Bende de o pedde gocukluk vardı ama kulağa gelen yerde o nokta gibi delik tarzı sey yoktu. Değişim iste. Parçalar oraya denk geldiğinden buzulmus olabilir. Sonradan açılmıştı bende.
Hocam bu benim hakkım değil mi deyince onlar da normalde değil ama biz değişelim dediler iade etmek istemedim diğer yerlerde fiyatı arttığı için.

@pawEn hocam doğru kullanmak adına bir şey soracağım kulaklığı eve gidince deneyeceğim ancak bu jak girişini ses kartına taktıktan sonra anakarta takacağım değil mi yanlışlık olmasın.

Son düzenleme:
Hocam bu benim hakkım değil mi deyince onlar da normalde değil ama biz değişelim dediler iade etmek istemedim diğer yerlerde fiyatı arttığı için.

@pawEn hocam doğru kullanmak adına bir şey soracağım kulaklığı eve gidince deneyeceğim ancak bu jak girişini ses kartına taktıktan sonra anakarta takacağım değil mi yanlışlık olmasın.
Evet jak ses kartına sonrasında anakarta veya kasa önüne takabilirsiniz.

Bu forumda razer için ses mühendislerinden eq ayarlarında anakarta takın diyorlardı EQ için yeni konu açmama gerek var mı onu kullanayım mı?

Hocam anakartta da 3.0 girişi var kasa da da bulunmakta kablosu biraz kısa geldi anakarta takarsam ses kartının kablosu havada duruyor sağlıklı gözükmüyor. Anakarta mı takayım yoksa kasaya mı?

Bu şekil duruyor hocam @pawEn

Dosya Ekleri

• 8E31A2A3-D5FA-4178-869A-8746506E123D.jpeg
    8E31A2A3-D5FA-4178-869A-8746506E123D.jpeg
    88,3 KB · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı