Pentium 6700 işlemci yeterli midir?

UğurAkar38

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir sistem toplayacağım yazın. İşlemcim Pentium (R) Dual Core CPU 6700 3.20 GHz. Bazı arkadaşlarıma sordum gayet yeterli gerek yok dediler. Sizce yeni nesil oyunlar için yeterli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Yeni bir sistem toplayacağım yazın. İşlemcim Pentium (R) Dual Core CPU 6700 3.20 GHz. Bazı arkadaşlarıma sordum gayet yeterli gerek yok dediler. Sizce yeni nesil oyunlar için yeterli mi?
Pentium mu? Benim bildiğim i7 6770 skylake mimarisine sahip canavar gibi bir işlemcidir. Eski mimarilere göre(i7 4770) %10 daha performanslı bir işlemci. Tek çekirdek performansı gayet iyi, Çoklu çekirdek performansında da başarılıdır. İ7 4770 ile ben her oyunu 980 ti ekran kartıyla darboğaz olmadan oynuyorum. 8Gb ram bazen darboğaz yapıyor. O da sadece Battlefield 1'de. Darboğazdan kastım da 85-95 fps bandında %93 %98 Gpu kullanımı düşüşü o kadar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı