Pentium Dual Core E5300 2.60Ghz Sistem Geliştirme

Selim Durgut

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar eski bir sisteme sahibim.

Sistem özellikleri;

Pentium Dual- Core e5300 2.60 GHz
2 GBRAM Kingston
1 GB ekran kartı ATI Radeon HD 3450
Anakart ise Foxconn N15235.

Bu sistemi nasıl geliştirebilirim. Geliştirme diyorum çünkü yeni bir sisteme bütçem yok.

Şimdiden teşekkür ederim. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeş sistem çok eski yapılabilecek en ucuz yollu kayda değer geliştirme şöyle olur. Aliexpress'ten Xeon E5450 ile 2 GB kingston DDR2 ram söyle toplam 30 dolar ya eder ya etmez. Ekran kartı olarakta R7 240 al. Tabi PSU yetersiz olabilir onuda söyle bilgilendirelim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anakartın SATA I yada SATA II destekliyor, o yüzden en pahalı SSD ve en ucuz SSD arasında %0 fark hissedeceksin.

Kardeş sistem çok eski yapılabilecek en ucuz yollu kayda değer geliştirme şöyle olur. Aliexpress'ten Xeon E5450 ile 2 GB kingston DDR2 ram söyle toplam 30 dolar ya eder ya etmez. Ekran kartı olarakta R7 240 al. Tabi PSU yetersiz olabilir onuda söyle bilgilendirelim.

Birde buna ek İntel Pentium 20. özel bi işlemci var onu kullansam diyorum..

Bence SSD almasın en azından oyun deneyimini geliştirmek istiyorsa. Tabi ki SSD sistemi uçuracaktır ama bu hız anlamında. Oyun performansında bir değişiklik olmayacak arkadaşın. Amaç az çok oyun oynayabilmek ise benim tavsiyeme uymalı.

Birde buna ek İntel Pentium 20. özel bi işlemci var onu kullansam diyorum..
O sockete en güçlü Pentium işlemciyi alsan bile Xeon E5450'den daha az performans verecektir. Zaten hepsi dual-core.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı