Pentium G3258 yanına GTX 970 takma

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Umut Bekci

Kilopat
Daha fazla  
Technopat'ın 2000 TL'ye topladıgı uygun fıyatlı bılgısayarın ekran kartını msı gtx 970 olarak değiştirmek istiyorum. Uyuşmazlık olur mu? Yanı kasanın boyutu yetmez anakart uyumsuzdur. 420 wat güç kaynağı yetmez. Soğutuucu yetmez gibi uyumsuzluklar sorunlar çıkabilir mi yoksa direk onların kullandıgı ekran kartı yerıne gtx 970 takayım mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
O ekran kartının yanındaki işlemci G3258 olmamalı...

Tofaşa nitro taksan ne değişir kardeşim önemli olan motoru :) en kötü bir i5 işlemci ve güzel bir anakartla çok çok iyi performans alırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim fikrim anakartın kendi OC ayarları ile cpu ve gpu dengesi ideal yakalanabilir. Bence idare edersiniz ilerde Cpu 'yu soket yapısına göre yükseltirsiniz. [emoji1]

Sayın @Recep Baltaş ve @Ali Güngör 'den g3258 ve üst seviye ekran kartı testleri bekliyorum.

G3258 yetersiz kalacaktır. En az bir i5 4460'dan aşağısı olmaz GTX970 için.

Sıkıntı yaşarsın mutlaka kardeşim. Gtx 970 çok güçlü bir ekran kartı. Bu karttan tam verim almak istiyorsan İ5 4460 gibi bir işlemci gerekli.

Arkadaşlar nereden çıkartıyorsunuz G3258'in yetersiz olduğunu? Core 2 Duo muamelesi yapmayın şu işlemciye.

G3258 çok mu abartıldı? | Sayfa 4 | Technopat Sosyal
G3258 çok mu abartıldı? | Sayfa 10 | Technopat Sosyal
Yalnız bir altındaki yorumunda da şunu belirtiyor;

"Evet, bu konuda sana katılıyorum. Videoda bu konuya değinmemiz gerekirdi. Öte yandan videonun altında söylediğim GTX 970 taksanız bile G3258 darboğaz yaratmaz sözü de benzer arkadaşlar tarafından kavranamamış. GTX 970 veya GTX 980 alan bir kişi zaten G3258 almasın. Buradaki ana konu oyunlarda işlemci darboğazının abartıldığı kadar önemli olmaması."

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı