Performans ödevi zorunlu mu?

haselqo

Decapat
Merhaba. 2. dönem itibarıyla performans ödevleri verilmeye başlandı. Hocalar kafadan herkese performans ödevi veriyor, bunları yapmak zorunlu mu? Sanırım notları yükseltmek için ama bilmiyorum. Uyarı, proje değil performans.

Performans vermeyenler de var ama sözlüye nasıl etki ediyor anlamadım
Öğretmenlerin dönem içi derste sözlü notu vermesi gerekir kimisi dersteki performansa göre verir kimisi performans ödevi verir ona göre verir kimisi haftalık ödev verir onların notuna göre bir sözlü notu girer. Bu tamamen öğretmeninizin insiyatifinde olan bir olay direkt 0'da verebilir dediğim diğer faktörleri göz önüne alıp 50'de verebilir.

Performans ödevi zorunludur. Proje isteğe bağlı. Yoksa dedikleri gibi 0 alırsın sözlüden.

Merhaba. 2. dönem itibarıyla performans ödevleri verilmeye başlandı. Hocalar kafadan herkese performans ödevi veriyor, bunları yapmak zorunlu mu? Sanırım notları yükseltmek için ama bilmiyorum. Uyarı, proje değil performans.
Zorunlu hocam ben yapmadığım için ''G'' almıştım. O ''G'''yi en derin yerimde hissettim. Kesinlikle yap bu deneyimi tavsiye etmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı