Performans öncelikli Android emülatör önerisi

Yusuf38k

Centipat
Daha fazla  
Memu veya bs kasıyor bazı oyunlarda, laptopta. Bunun yerine daha pürüzsüz ve kasmayan android oyunlarını oynamak için ne önerirsiniz?

Tank company ile yaptığım fps-drop denemelerinde en yüksek ve stabil fps vi veren emülatör, bluestacks10 dur. Lakin sisteminiz iyi ise tavsiye ederim. Ram olarak oynadığım oyun açıkken en yüksek bu emülatör kullandı, yaklaşık 10 GB ram, az değil.

Tank Company ile yaptığım FPS-drop denemelerinde en yüksek ve stabil FPS VI veren emülatör, BlueStacks10 dur. Lakin sisteminiz iyi ise tavsiye ederim. RAM olarak oynadığım oyun açıkken en yüksek bu emülatör kullandı, yaklaşık 10 GB RAM, az değil.

BlueStacks 10 bulut tabanlı, kullanılan sistemle ne alakası var anlamadım?
İnternetin iyi olması yeterli değil mi?

Tank company ile yaptığım fps-drop denemelerinde en yüksek ve stabil fps vi veren emülatör, bluestacks10 dur. Lakin sisteminiz iyi ise tavsiye ederim. Ram olarak oynadığım oyun açıkken en yüksek bu emülatör kullandı, yaklaşık 10 GB ram, az değil.

32Gb ram var sistemimde, bs ile Age of Empires Mobile oynatmıyor donup kalıyor, Memu oynatıyor fakat oda arada bir kilitleniyor, yani bu gidişle bütün emülatörleri deniycem ama hepsi aynı motoru kullanmıyomu?

Android yükle sisteme.

Biraz araştırdım, ChromeOs yüklemek mantıklı gibi geldi, fakat dual boot olarak hem windows 10 hem ChromeOS kullanabilirmiyim? bununla ilgili makale varmı sitede?

32Gb ram var sistemimde, bs ile Age of Empires Mobile oynatmıyor donup kalıyor, Memu oynatıyor fakat oda arada bir kilitleniyor, yani bu gidişle bütün emülatörleri deniycem ama hepsi aynı motoru kullanmıyomu?

Biraz araştırdım, ChromeOs yüklemek mantıklı gibi geldi, fakat dual boot olarak hem windows 10 hem ChromeOS kullanabilirmiyim? bununla ilgili makale varmı sitede?
ChromeOS APK destekliyor mu bilmiyorum fakat bütün işletim sistemleri dual boot yapılabilir ama hepsi farklı olabiliyor gerçi farklıda olmuyor pek ama ChromeOS için nasıl yapılıyor bilmiyorum.

BlueStacks 10 bulut tabanlı, kullanılan sistemle ne alakası var anlamadım?
İnternetin iyi olması yeterli değil mi?
Tam bilmiyorum, Üstteki linkten indirip kurdum. En iyi performansı buradan aldım. Artık bulut tabanlı mı, bilmem. Lakin donanımı I cayır cayır kullanıyor

Evet kullanabilirsüniz. Kendi bilgisayarıma birçok işletim sistemleri kurdum.
Misal Windows 10 ile android X86 beraber kullanmıştım.
Temel uygulamalar için Android X86 elverişli lakin bazı oyunları oynayamıyorsunuz. Ben WSA da OpenGL de takılmıştım. Androidx86 da da kendi istediğim apk yüklenmiyordu bile.

Siz hine de deneyin. Play store de yüjlenemyiyorsa zaten, cihazınız bu uygulamayı desteklemez yazar.

Yeni konular

Geri
Yukarı