PES 13 virüslü mü?

Korsan sürümü niye satıyorlar? Kim o oyunu niye korsan alsın orijinali var Steam'de zaten.

Hocam Steam'deki korsan diyorum anlamıyor musun? Razor 1911'e ait crack sürümü.

Muhtemelen kaynak kodunu bulamadılar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dedigim bu.

Hocam Steam'deki korsan diyorum anlamıyor musun? Razor 1911'e ait crack sürümü.

Muhtemelen kaynak kodunu bulamadılar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dedigim bu.
Klasik Rockstar eski oyununu kendi şirketlerinde bile bulamadı belki. 🤣 Keşke aynı olayı GTA klasik Trilogy için de yapsalardı. Oyunun Steam sürümü rezalet.

Klasik Rockstar eski oyununu kendi şirketlerinde bile bulamadı belki. 🤣

İşte aç gözlülügü yüzünden korsanı bile orijinal diye kakalıyorlar olan bizim cihazımıza oluyor o korsanların içinde trojan var ama sisteme sızan biri var mı bilmiyorum.

İşte aç gözlülügü yüzünden korsanı bile orijinal diye kakalıyorlar olan bizim cihazımıza oluyor o korsanların içinde trojan var ama sisteme sızan biri var mı bilmiyorum.
Videoyu yanlış anlamışsınız hocam. Steam'den aldığımızda crack olarak oynadığımız oyun Max Payne 2 ve Midnight Club 2. Manhunt'un adamlar CD sürümünü Steam'e yüklemişler.

Manhunt crack degilse neden çogu yerler hatalı.
Hocam videoyu tam anlayamadım. Sanırım oyun bizim korsan oynadığımızı düşünüyor CD takmadığımız için. Ondan dolayı da kapı açılmıyor.

Hocam Kaspersky ve Malwarebytes tarafından tarattım ve hiçbir şey çıkmadı.
Hocam bence bir şekilde iade edip internetten indirin. İlla orijinal oynacağım diyorsanız fiziksel olarak satın almanız lazım. O da 2.el ancak.

Yeni konular

Geri
Yukarı