PES 2013 veya PES 2016 nereden indirilir?

GauchoAga

Femtopat
Daha fazla  
Bu aralar pes oynamak istiyorum crackden korkuyorum ne yapabilirim key var ancak stok yok (Steam key) varsa olur.

Steam key olarak bulmanız çok zor ama belki bir ihtimal bulursunuz. Crack dıında tek ihtimal CD olarak almak. İkinci elden CD olarak alıp bir tane de USB ile bağlanan CD okuyucu almalısınız.

Bu aralar pes oynamak istiyorum crackden korkuyorum ne yapabilirim key var ancak stok yok (Steam key) varsa olur.

Steam key değil, 2013 Steam keyler tükenmiş galiba.
Steam key ama verilmez.
Hesap ama ne kadar güvenilir bilinmez.

Steam key olarak bulmanız çok zor ama belki bir ihtimal bulursunuz. Crack dıında tek ihtimal CD olarak almak. İkinci elden CD olarak alıp bir tane de USB ile bağlanan CD okuyucu almalısınız.

Kinguin denen bir site var, yabancı bir site var satan o sitede varmış güvenlimi bilmiyorum.

Kinguin denen bir site var, yabancı bir site var satan o sitede varmış güvenlimi bilmiyorum.

Hocam böyle sitelerin güvenilir olup olmadığını bilemezsiniz. O yüzden en mantıklısı benim dediğim yöntem. Hatta CD okuyucu satın almak yerine CD okuyucusu olan bir bilgisayar bulup (internet kafe veya bir arkadaştan) işinizi halledebilirsiniz.

Geri
Yukarı