Philips Evnia 240Hz alınır mı?

Bütçe
7000

FalcoonVol1

Decapat
Daha fazla  

Dosya Ekleri

• 1705433231701.png
    1705433231701.png
    90,3 KB · Görüntüleme: 91
Philips Evnia 25m2N3200W 24.5′′ 1ms 240Hz monitörü incelediğimde FPS oyunları için özelliklerinin son derece yeterli ve başarılı buldumç Monitör hakkında yardımcı olur musunuz, sizce alınır mı?

Alınır, bütçesine göre epey iyi bence.

Hocam bu NPC kalıpları yetmedi mi ya :(

VA panel tipi 75 Hz'in üstüne çıkılınca ghosting ve daha birçok soruna yol açtığı için ve berbat renklere sahip olduğu için olabilir mi?
Sizin yazdığınız başka, hiç bir sebep göstermeden VA alınmaz yazmak başka. Ayrıca renkler IPS'e göre cansız olsa da (kaldı ki bu bütçede alacağınız VA, bu bütçede alacağınız IPS ile aynı veya azıcık daha kötü renk performansı verir :D) yüksek kontrast oranı ile büyük bir kesim için bu durumu çok iyi telafi edebilir VA paneller.

Demem o ki insanlar 3-4 bin tl'ye aldığı çöp IPS panelleri VA panelden iyi zannediyor. Bilinç önemli. Kaliteli IPS'lere tabi ki laf yok ama bu tarz monitörleri kullanıp da abi IPS yaaa denmemeli (model çok kötü değil örnek olarak koydum.)

Sanırım Ghosthing nedeniyle bu sonuca vardınız ama monitör güncel yapıda ve 1ms gtg değerine sahip bir monitör

VA panel tipi 75 Hz'in üstüne çıkılınca ghosting ve daha birçok soruna yol açtığı için ve berbat renklere sahip olduğu için olabilir mi?
Renk olarak Tn panel ve IPS panelin ortası olduğundan bahsediliyor ama hz ile alakalı ghosthing sorununu ilk defa duydum, model model bazı VA panele sahip Monitörlerden ghosthing sorunundan şikayet ediliyor ama bu monitör hakkında herhangi bir ghosthing sorunu dönüşü bulamadım.

VA FPS için önerilmiyor TN panel öneriliyor en yüksek tepkime hızı için ama tabi siz bana fark etmez pro işler yapmıyorum diyorsanız siz bilirsiniz.
Bu fiyat bandında ve hz değerinde tn panele ulaşamadım VA olmasına rağmen attığım model 1ms GTG değerine sahip.

Alınır, bütçesine göre epey iyi bence.
SAMSUNG Odyssey G4 Ve Aoc 25G3ZM de dahil olmak üzere bu 3 monitör arasında kaldım sizce hangisi almak daha mantıklıdır?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel monitörmüş incelemesi güzel. Alın derim.

Sanırım ghosthing nedeniyle bu sonuca vardınız ama monitör güncel yapıda ve 1ms GtG değerine sahip bir monitör.

Renk olarak TN panel ve IPS panelin ortası olduğundan bahsediliyor ama Hz ile alakalı ghosthing sorununu ilk defa duydum, model model bazı VA panele sahip monitörlerden ghosthing sorunundan şikayet ediliyor ama bu monitör hakkında herhangi bir ghosthing sorunu dönüşü bulamadım.

Bu fiyat bandında ve Hz değerinde TN panele ulaşamadım VA olmasına rağmen attığım model 1ms GtG değerine sahip.

Samsung Odyssey G4 ve AOC 25G3zm de dahil olmak üzere bu 3 monitör arasında kaldım. Sizce hangisi almak daha mantıklıdır?

NPC kalıpları değil gerçek bu yarın bir gün bu monitörü aldığınızda umarım ghosting sorunu diye konu açmazsınız.

Geri
Yukarı