Elektronik Philips OneBlade QP2724/20 Yüz Hibrit Tıraş Makinesi 639 TL

AdaBagcibasi

Hectopat
Süper Moderatör
Makaleler
8
Daha fazla  
Şu anda en ucuz Amazon'da. Kullanan insanlar çok memnun kalmış yorumlara göre.

1714414911150.png

Son düzenleme:
Benim sanırım cildim hassas, jiletle tıraş olduğumda tahriş oluyor çok fazla. Bir ay önce falan bu makineden aldım, oldukça memnun oldum sinekkaydı alıyor. Bıçakları pahalı ve 4 ay gidiyor deniyor ama benim durumumda her türlü değer.

2 yıldır kullanıyorum ve eksi ve artıları soyleyim size. Uzun sakallari düzeltme yaparken heryere sicratiyor üzerin basın heryerin kıl oluyor. 1 - 3 ve 5 numara taraklar var ve uzun sakallarda düzeltme yaparken almadığı kıllar olabiliyor, aynı yerden 6-7 kez geçmek gerekiyor.taraklarin kesim uzunluklari piyasa standardina göre daha kısa mesela 5 numara aslında 3 numara kadar kısaltıyor ki 3 numara 1.5 kadar kısaltıyor. 1 numara zaten neredeyse sakal bırakmıyor. Şarj gistergesi yok, dolduğunu anlayamiyorsun ya da azaldığını. 2-3 kez Trasin yarısında şarj bitti ve şarj etmek zorunda kaldım.

Artıları; şarjı fena değil, sıfırlama ve kenar duzeltmelerinde çok başarılı, ıslak ve kuru kullanılabilmesi ve vücut için uygun olması, işin bitince yikanilabilmesi,

Ben genelde uzun sakal kullaniyorum sakalları kısaltmak için moser tras makinası aldım onunla kisaltiyorum rahatça ve ardından bu makinayı sadece kenarlari duzeltmek ve sıfırlamak için kullanıyorum .

Ben kullanıyorum ve memnun kaldığım söylenemez.

Sıfıra yakın alma konusunda hangisi daha başarılı?

Philips daha iyidir, PowerTec'in dişleri bir tık daha kalın. Ama en rahat sakal tıraşı için PowerTec ile kaba sakalı götürdükten sonra (Philips ile 2-3 kere geçmen gerekebiliyor bazen takılıyor, PowerTec tek seferde biçiyor) Philips ile de üzerinden üzerinden geçiş yapmak. Hem tıraş hızlı biter hem de yüzün tertemiz olur.

Philips daha iyidir, PowerTec'in dişleri bir tık daha kalın. Ama en rahat sakal tıraşı için PowerTec ile kaba sakalı götürdükten sonra (Philips ile 2-3 kere geçmen gerekebiliyor bazen takılıyor, PowerTec tek seferde biçiyor) Philips ile de üzerinden üzerinden geçiş yapmak. Hem tıraş hızlı biter hem de yüzün tertemiz olur.
Ekstra konu açmam gerekmiyorsa PowerTec'ten hangi model alınmalı bunun yanına?

Ekstra konu açmam gerekmiyorsa PowerTec'ten hangi model alınmalı bunun yanına?

Ben TR 758 modelini kullanıyorum. Baktın PowerTec'in kesimi hali hazırda yeterince "sıfıra yakın" o vakit Philips'i daha ince tüyler ve vücut için kullanabilirsin.

Geri
Yukarı