Photoshop için program önerisi

Praudh

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi, sağlıklı günler. Başlıkta da belirttiğim gibi bir Photoshop programı arıyorum. Logo, banner vs. yapabileceğim. Eskiden Adobe Photoshop CS6 kullanıyordum. Bilmiyorum tekrar dönmeli miyim? Ücretli de ücretsiz de paylaşabilirsiniz, teşekkürler şimdiden.

Adobe Illustrator öğrenebilirsiniz. Geliştikçe profesyonel işler yapmaya başlarsınız. Ama zor gelir diyorsanız Photoshop 22 önerimdir.

Adobe Illustrator kullandım aslında olabilir. Photoshop 22'de kısa süre kullandım. GIMP'e baktım oldukça benziyor. Adobe'den yani bildiğim yerden devam etmem daha sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum. Teşekkürler <3

Peki bu Adobe ürünlerini her ay para vererek almaktansa bir kerede alıp ömür boyu kullanma gibi bir durum söz konusu mu? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Peki bu Adobe ürünlerini her ay para vererek almaktansa bir kerede alıp ömür boyu kullanma gibi bir durum söz konusu mu? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.
Ahahha hayır yok.

Hatta en son, tek seferlik satınalmada orjinal anahtar sunucularını kapattıkları için, orjinal anahtarın varsa bile kuramıyorsun. Aç gözlülüğün sonu yok. Kırabilirsin, kimse bir şey diyemez veya ücretsizleri öğrenirsin.

Ancak tek seferlik satınalmada iyi bir program istiyorsan, kullanma mantığı biraz farklı olsa da çözdükten sonra pshop'a geri dönmeyeceğin program muhtelelen Affinity Designer ve Affinity programları olacaktır.

Geri
Yukarı