Photoshop tasarım nasıl olmuş?

Tikaverified

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 10400F ||16GB RAM || 480 SSD || AMD RX570 8GB
Meslek
Öğrenci
Photoshop programını daha yeni kullanmaya başladım. Pek tasarım konusunda iyi olmadığımı düşünüyorum, kuzenimin bir YouTube kanalı var. Ona tasarım yaptım sizce nasıl olmuş?
- Eksiklerimi söyler ve önerilerde bulunursanız sevinirim.
- (Onun dediği şekilde yaptım.)
- Banner ve pp bu şu şekilde;

Dosya Ekleri

• 13.04.2023 çılgın kafadar pp v3.jpg
    13.04.2023 çılgın kafadar pp v3.jpg
    171,4 KB · Görüntüleme: 51
  • 13.04.2023 çılgın kafadar banner v3.jpg
    13.04.2023 çılgın kafadar banner v3.jpg
    135,7 KB · Görüntüleme: 52
Photoshop programını daha yeni kullanmaya başladım. Pek tasarım konusunda iyi olmadığımı düşünüyorum, kuzenimin bir YouTube kanalı var. Ona tasarım yaptım sizce nasıl olmuş?
- Eksiklerimi söyler ve önerilerde bulunursanız sevinirim.
- (Onun dediği şekilde yaptım.)
- Banner ve pp bu şu şekilde;

Arka plan, yazı, font, gölge, PNG'deki kontür vs. yeni başlamana göre gayet iyi.

- Instagram logosu ve yazı arasında biraz boşluk olmalı. Ayrıca o font hoş durmamış.
- Arkaplandaki kontrast (sanırım doğru kelimeyi kullandım, emin değilim) biraz fazla. Griliğini artırırsan daha iyi olur.
- Banner'ın alt kısmında da kırmızı çizgi var, resmi birkaç piksel aşağıya çekersen o kırmızı çizgi kaybolacaktır, öyle yap bence.

Tasarımcı değilim kullanıcı gözünden baktım. Amatör tasarım olduğu belli ama siz de aksini iddia etmemişsiniz zaten, başarılar dilerim.

Tavsiyeleriniz için teşekkür edeceğim dikkate alıp birsonraki tasarımımda bunları göz önünde bulundurucağım.
Font öneriniz var mıdır?

Arka plan, yazı, font, gölge, PNG'deki kontür vs. yeni başlamana göre gayet iyi.

Teşekkür ederim

Geri
Yukarı