Pil sağlığı düşük IP11 mi SE2 mi?

Bütçe
9000

Celosie

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese selam. Direkt konuya giriyorum şu an kullandığım cihaz yurt dişı iPhone 11 ve pil sagligi %74 olmasina rağmen sarji bana yetiyor priz basinda bekleme gibi durumlar olmuyor. Sizlere sorum şu bunu satıp yurt içi SE2 geçmeyi düşünüyorum SE2'deki tek korkum pilinin düşük olması. %74 pil sagligina sahip bir iPhone 11 le, %100 pil sagligina sahip bir SE2'nin ekran sureleri hemen hemen ayni midir? Goruslerinizi bekliyorum.

SE 2 berbat bir pil performansına sahip. Pro Max almadığınız sürece şarj kablosuyla yaşamanız kaçınılmaz iOS tarafında. İkisi arasından hiçbiri.

SE 2 berbat bir pil performansına sahip. Pro Max almadığınız sürece şarj kablosuyla yaşamanız kaçınılmaz iOS tarafında. İkisi arasından hiçbiri.

Şu anki iPhone 11'imin pil sagligi %74 olmasina rağmen priz basinda beklemiyorum hocam bana yetiyor bahsetmiştim.

Geçmenizi önermiyorum. Birincisi SE2 %100 sağlıkla da olsa belki 1-2 ay şu anki ekran sürenizi verir ondan sonra pil hızlıca eskiyecek çünkü Power Bank ile hep kullanmak zorunda kalabilirsiniz. A13 işlemci olduğundan 11'in de SE2'nin de desteği aynı anda bitecek günü geldiğinde. O yüzden bu anlamda da bir şey değişmiyor. Direkt 11'i satıp bütçeyi artırıp 13 Pro ve üzeri Pro/Pro Max yurt dışı veya içi fark etmeksizin bakınız derim.

Geçmenizi önermiyorum. Birincisi SE2 %100 sağlıkla da olsa belki 1-2 ay şu anki ekran sürenizi verir ondan sonra pil hızlıca eskiyecek çünkü Power bank ile hep kullanmak zorunda kalabilirsiniz. A13 işlemci olduğundan 11'in de SE2'nin de desteği aynı anda bitecek günü geldiğinde. O yüzden bu anlamda da bir şey değişmiyor. Direkt 11'i satıp bütçeyi artırıp 13 Pro ve üzeri Pro/Pro Max yurt dışı veya içi fark etmeksizin bakınız derim.

Hocam teşekkür ederim bir sorum daha olacak. Pil sagligimin %74'e dusmus olmasi telefonun isinmasina bir etken midir? Cidden fazla ısınıyor telefon.

Hocam teşekkür ederim bir sorum daha olacak. Pil sagligimin %74'e dusmus olmasi telefonun isinmasina bir etken midir? Cidden fazla ısınıyor telefon.

Rica ederim. Evet etkendir. Ancak bunda en temelinde iOS sürümü sebep olur. Malum iPhone 11 iOS13 ile geldi ve şu an iOS 17'desinizdir diye düşünüyorum. Her IPhone'da olduğu gibi güncelledikçe ısınmalar artar. Orijinal %100 sağlıklı pil de olsa yine ısınacak normalden fazla yani bu kadar olmasa da.

Yeni konular

Geri
Yukarı