Pilli MP3 Player Önerisi

jumanjin

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar kardeşime pilli mp3 player almak istiyorum. Şarjlı bulabileceğim en yüksek amperli bir tane pil alacağım yanına da. Pili olabildiğince uzun dayanacak bir mp3 player önerirseniz sevinirim.

Pilli herhangi bir MP3 alabilirsin. Ancak pilin dayanma durumu MP3 player'in özelliğine göre değil pilin kalitesine göre değişkenlik gösterir.

Kafamda marka yok o yüzden konu açayım dedim uzun süre dayanacak bir ürün istiyorum kullananlar memnun kaldığı markayı yazar ona göre bakarım kafamda fikir olur ona göre.

Konu açma isteği o yüzden duydum. Pek denk gelmedim pilli modellere. Özellikle pilli istememin sebebi kardeşim tek telifında 2 orjinal batarya 1 çin bataryayı pert etti. Şarj yaparken yapılmaması gereken her şeyi yapıyor. Li-ion batarya olan model alırsam bataryayı şişirmeyi başarırsa ona yene batarya bulmaktansa yenisini almak aynı fiyata gelecek boşu boşuna o yüzden pilli istiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı