Ping dalgalanması

Jackersx

Hectopat
Daha fazla  
Selam, oyun oynarken pingimin dalgalandığını fark ettim modemi 8-10 oldu daha değiştireli ve böyle bir problem yaşamaya başladım. Modemi de zaten sorun var diye değiştirdim sürekli internet kopuyordu ve son 2 yıldır hep yaşıyordum bunu 3-4 ayda bir falan en sonunda değiştim ve o sorundan kurtuldum şükür. Şu anda da ping dalgalanması yaşıyorum download ve upload düşmüyor hani arkada bir şey falan indirme/yükleme yasam eyvallah zaten normal ama oyun oynarken ekstra hiçbir şey yapılmıyorken ping sorunu yaşamak çok gıcık bir şey. Deneme amaçlı evde 1 kişi TikTok'ta dolaşıyordu dedim kapatır mısın bir tamamen ve kapattığı gibi düzeldi sabit 13-14 almaya başladım. Dedim video kaydedip yüklüyor muydun evet dedi ee her TikTok'a girdiğin de ben bu sorunu yaşayacaksam ne anlamı kaldı internetin :D paketim 50'lik bir de 24'lük paketimi yükselttim öküz gibi para ödüyorum.

Eski modem ve pakette bunu bile yapmıyordu asıl saçmalık o. Neden yapıyor acaba bunun bir çözümü var mıdır? Bir de ekstra eklemek istiyorum Wi-Fi 5G olanı kullanıyor bizde bir 2.4G olan bir de 5G'lik bir Wi-Fi var. Ben 5G olanı bağladım evdekilere ondan yapma şansı var mıdır? Ha bu arada müşteri hizmetlerini ara demeyin aradım 20 dakika boyunca sorunu çözmesi için kesinlikle zorladım yok yani sorunun olmadığını modeme kadar internetin sorunsuz geldiğini ve tabii öbür gereksiz şeyleri söyleyip durdu klasik müşteri temsilcileri. Neymiş Wi-Fi yerine kablo ile bağlantı sağlayacakmışım, e zaten kablo ile bağlı internet. Neymiş sorun anlık olabilirmiş, e abicim eskiden niye olmuyordu bu sorun insana bunu sorarlar değil mi? :D Ben ilk defa yeni modeme geçtikten sonra 200 ping aldım oyunda.

Sorunun Video Kaydı: 928653

Son düzenleme:
Selam, oyun oynarken pingimin dalgalandığını fark ettim modemi 8-10 oldu daha değiştireli ve böyle bir problem yaşamaya başladım. Modemi de zaten sorun var diye değiştirdim sürekli internet kopuyordu ve son 2 yıldır hep yaşıyordum bunu 3-4 ayda bir falan en sonunda değiştim ve o sorundan kurtuldum şükür. Şu anda da ping dalgalanması yaşıyorum download ve upload düşmüyor hani arkada bir şey falan indirme/yükleme yasam eyvallah zaten normal ama oyun oynarken ekstra hiçbir şey yapılmıyorken ping sorunu yaşamak çok gıcık bir şey. Deneme amaçlı evde 1 kişi TikTok'ta dolaşıyordu dedim kapatır mısın bir tamamen ve kapattığı gibi düzeldi sabit 13-14 almaya başladım. Dedim video kaydedip yüklüyor muydun evet dedi ee her TikTok'a girdiğin de ben bu sorunu yaşayacaksam ne anlamı kaldı internetin :D paketim 50'lik bir de 24'lük paketimi yükselttim öküz gibi para ödüyorum.

Eski modem ve pakette bunu bile yapmıyordu asıl saçmalık o. Neden yapıyor acaba bunun bir çözümü var mıdır? Bir de ekstra eklemek istiyorum Wi-Fi 5G olanı kullanıyor bizde bir 2.4G olan bir de 5G'lik bir Wi-Fi var. Ben 5G olanı bağladım evdekilere ondan yapma şansı var mıdır? Ha bu arada müşteri hizmetlerini ara demeyin aradım 20 dakika boyunca sorunu çözmesi için kesinlikle zorladım yok yani sorunun olmadığını modeme kadar internetin sorunsuz geldiğini ve tabii öbür gereksiz şeyleri söyleyip durdu klasik müşteri temsilcileri. Neymiş Wi-Fi yerine kablo ile bağlantı sağlayacakmışım, e zaten kablo ile bağlı internet. Neymiş sorun anlık olabilirmiş, e abicim eskiden niye olmuyordu bu sorun insana bunu sorarlar değil mi? :D ben ilk defa yeni modeme geçtikten sonra 200 ping aldım oyunda.

Sorunun video kaydı: 928653

Firma değişikliğine yoneldiniz mi? FixNet - Fiber Internet bir de bu firmayı deneyin derim. Hemde DC topluluğuda mevcut.

Geri
Yukarı