Pini yamulan işlemcinin performansı düştü

Tüketici heyetine şikayet ettim ama bu bende bir travma yarattı :D yeni işlemci almaya çok korkuyorum pek de anlamam sizlere sorayım dedim anakartım destekliycek mi acaba bundan korkuyorum.

Anakartın modeli nedir? Söyleyin yardımcı olalım. Şikayet etmeniz iyi olmuş peşini bırakmayın. Böylelerinin ocağı sönmeli arkadaş.

Anakartın modeli nedir? Söyleyin yardımcı olalım. Şikayet etmeniz iyi olmuş peşini bırakmayın. Böylelerinin ocağı sönmeli arkadaş.
MSI 520M-A PRO

Hocam ne yapmalıyım baktınız mı?

Son düzenleme:
BIOS güncelleyip taktım bu işlemciyi ama hatayı anlayamıyorum. İlk geldiğinde de böyleydi eskiden Full ayarlar CS:GO 250-300 arasıydı şimdi 150-200 maksimum alıyor ama 5500 kullanan müşteri yorumlarını okuyorum çok iyi demişler. Bana ayıplı mal mı yolladı acaba ondan dolayı mıdır?
Bende 5500 kullanıyorum hocam çok memnunum işlemciden hem ısı konusunda hem de performans konusunda beni çok iyi bir şekilde idare ediyor zaten genellikle ekran kartına yük bindiren oyunlar oynadığım için işlemci çokta yorulmuyor ve söylediğiniz hataların hiç birini yaşamadım.

Bende 5500 kullanıyorum hocam çok memnunum işlemciden hem ısı konusunda hem de performans konusunda beni çok iyi bir şekilde idare ediyor zaten genellikle ekran kartına yük bindiren oyunlar oynadığım için işlemci çok da yorulmuyor ve söylediğiniz hataların hiçbirini yaşamadım.

MSI RX 570 8 GB ekran kartı.
5500 işlemci
8x2 3600MHz RAM.
480GB M.2 SSD var kule tipi soğutucu var ama sürekli oyundan atıyor eski işlemcimle şimdikinin FPS testi burada mevcut sorun bende mi yoksa ayıplı mal mı yolladılar emin değilim davalık olduk ikimizde hakkımı helal etmiycem ne olacaksa olsun.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-08-24 202922.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-24 202922.png
    652,7 KB · Görüntüleme: 10
  • pc test.png
    pc test.png
    138,3 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı