Piyango bileti almıyorum

Bu tarz oyunlarda mekaniğe, elektroniğe gerek kalmaksızın, en basitinden mıknatıslı bir düzenek kurulup istenen rakam çıkartılabilir diyordum, adamlar onu bile yapmayıp arkaya adam yerleştirmiş, her yerde adamları var yani :)
Alan memnun satan memnun, bu durumda hırsızlık için bile çaba sarf etmiyor olmaları gayet normal.
Oraya noter olarak giden şahsı da ayrıca tebrik ediyorum.

Bu şans oyunları her sene malum şahısların yandaşlarına verilmektedir çekilişler sadece göstermeliktir.
Bu düşüncelere sadece gülüyorum. 3 sene önce arkadaşımın arkadaşına çıktı. Daha bu şekilde devam edin Türkiye de zaten böyle gelişecek. Siyasi zıtlıklar yüzünden birilerine iftira atarak.

Son düzenleme:
Bu düşüncelere sadece gülüyorum. 3 sene önce arkadaşımın arkadaşına çıktı. Kendisinin kesinlikle malum partiyle hiç bir bağlantısı yok kime oy verdiğini de ben biliyorum. Daha bu şekilde devam edin Türkiye de zaten böyle gelişecek. Siyasi zıtlıklar yüzünden birilerine iftira atarak.

Doğru güçlü Türkiye değil mi haklısınız...

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten almıyorum. Çünkü büyük ikramiye 40 milyon derler. Bizim ülkemizin 70 milyonu bilet alır. (Bedava paraya doyumsuz milletiz çünkü) İkramiye kendi elemanlarına çıkar, kalan 30 milyon da ellerinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı