Ubisoft Connect Platformunda satın alım işlemi yapılamıyor

eren252525

Centipat
Daha fazla  
Ubisoft üzerinden iki oyun almak istiyorum ama ödeme sayfasında sorun var, satın alamıyorum.
Kartım Online alışverişe, yurt dışı kullanıma açık ve limiti var.
Sorun olarak özetlersem, ödeme sayfasında kartınızdan bir miktar kesinti yaptık bu kesintiyi yazın ve ödeme işlemini onaylayın diyor. Not olarak kesinti iade edilecektir yazıyor ama ne kesinti yapıyor ne de ödeme işlemi, olur ve oyunları satın alamıyorum.

Ekran görüntüsü 2024-05-11 140106.png

Aynı sorun bende de var. Siz çözebildiniz mi?

Ben şöyle çözdüm sorunu.
Xsolla Account bu adrese girip, kartınızı kaydedin. sonra aynı kart ile ubisoft connectten oyununuzu alın. sms ile geliyor provizyon miktarı, onu girip alıyorsunuz.

Son düzenleme:
Anno 1800 almak istedim ama tam olarak bu saçma hata yüzünden alamadım, 3 farklı kartla denedim yok hepsinde bu ekranda kaldı, karttan doğrulama için para çekmedi. Kart kaydetmeyi de denedim sitelerine girip ama sonuç değişmedi. Yani Ubisoft, artık internetin en basit şeylerinden birisi olan ödeme almayı bile beceremiyor, gerçekten pes!

Dün 4-5 farklı kredi kartı ile denedim Visa-MasterCard fark etmeksizin alışveriş yapamadım. Xsolla desteği banka ile görüşmem gerektiğini söyledi pek yardımcı olmadı.

Sanal kart ile ödemeyi denediniz mi?

Sanal kart ile ödemeyi denediniz mi?
Evet 3 farklı bankadan sanal kart ile denedim provizon tutarı çekilmediği için ilerlenmiyor. Farklı bir konuda QNB Finansbank kartı ile satın alım yapılabildiği yazılmış. Fakat QNB kartım olmadığı için deneyemedim. EnPara ile denediğimde de dün sorun yaşamıştım.

Geri
Yukarı