PlayStation 2 emulatörü kurma

Evet neredeyse tüm konsol emulatörleri 4K 60FPS oynamayı sağlar özellikle Cemu'nun optimizesi çok iyi.
Evet, Ryujinx, yuzu, Cemu, Citra, Dolphin gibi emülatörler gayet kusursuz. Çoğu oyunu o cihazlardan daha iyi oynatıyor.

PCSX2 fena değildi ama yine tam sorunsuz diyemem. PS3 emülatöründen bahsetmeye bile gerek yok. Fiyasko.
PCSX2 için 1.6.0 sürümü geldi ve çoğu hatası düzeldi. RPCS3 nasıl fiyasko? Persona 5'i 100 saat emülatörden 60 FPS oynadım en ufak sorun yoktu. Ekibi de tanıyorum çok sıkı çalışıyorlar her gün güncelleme geliyor.

Sen herhalde 3-4 yıl öncesinde kaldın.

Botw oynamıştım 12.2 sürümüydü sanırım 1050 ve fence skip ile 15-30 FPS arası bitirmiştim.
(Biraz hile açmış da olabilirim.:))
Aslında önemli olan ekran kartından çok işlemci benim çok iyi bir işlemcim yok ama Bsod Gaming'in ayarlarını yaparak 45-60 FPS oynuyorum Botw'ı.

Aslında önemli olan ekran kartından çok işlemci benim çok iyi bir işlemcim yok ama Bsod Gaming'in ayarlarını yaparak 45-60 FPS oynuyorum Botw'ı.
1.21.5 sürümü çıktı adamlar çağ atladı. Sabit 60 FPS oynuyorum ekran kartının sadece %10'unu kullanıyor.

PCSX2 için 1.6.0 sürümü geldi ve çoğu hatası düzeldi. RPCS3 nasıl fiyasko? Persona 5'i 100 saat emülatörden 60 FPS oynadım en ufak sorun yoktu. Ekibi de tanıyorum çok sıkı çalışıyorlar her gün güncelleme geliyor.

Sen herhalde 3-4 yıl öncesinde kaldın.
Hadi be ordan asıl sen bir tane oyna takılmışsın sallama bir emülatöre iyi diyorsun. PS3'e özel oyunları bir dene bakalım ne durumdalar. Hala ne adam gibi FPS var, ne de adam gibi oynanış. Bu emulatör sözde kaç yıldır geliştiriliyor. Ben konsola özel oyunları oynayamadıktan sonra tüküreyim PS3 emülatörüne. Sadece PS3'e özel oyunlar değil, grafikleri ağır her oyun zar zor çalışıyor veya hiç çalışmıyor.

Hangi rom'u kullandığınızı öğrenebilir miyim? Ben npeb kullanıyordum 60FPS patchini yapmama rağmen sabit olmuyordu kafasına göre 30 ve 60 a sabitliyordu FPS'i bende silip PC sürümü çıkınca oynarım dedim.
NBlog'dan indirdim.

Hadi be ordan asıl sen bir tane oyna takılmışsın sallama bir emülatöre iyi diyorsun. PS3'e özel oyunları bir dene bakalım ne durumdalar. Hala ne adam gibi FPS var, ne de adam gibi oynanış. Bu emulatör sözde kaç yıldır geliştiriliyor. Ben konsola özel oyunları oynayamadıktan sonra tüküreyim PS3 emülatörüne. Sadece PS3'e özel oyunlar değil, grafikleri ağır her oyun zar zor çalışıyor veya hiç çalışmıyor.
Demon's Souls da oynadım. Bilip bilmeden yorum yapma.
Joystick lazım yoksa rahat oynayamazsın.
Sırf onun için Gamepad aldım zaten. :D

Edit: O emülatör için verilen emeğin haddi hesabı yok sen ona rağmen bilip bilmeden atıyorsun. Senin için en iyi yer göz ardı listem. Görüşmemek üzere.

Geri
Yukarı