PlayStation 3 "80010017" hatası

omerfaruk9310

Hectopat
Selam, Kingdom Hearts 1.5 Remix'i (Hepsiburada) isimli siteden bir satıcı aracılığı ile aldım fakat oyunu makinem çalıştırmıyor. Oyun açılmıyor, orijinal pal 2 PS3 Slim kullanıyorum ve oyuna girmeye çalışırken 80010017 hatası alıyorum. Disk başlatılmıyor. Disk biraz çizik. Bu hata multiman hatası diyorlar ama ben kesinlikle korsan kullanmıyorum. Bir fikri olan var mı? 2.5 remix aldım bugün başka birinden o sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam, Kingdom Hearts 1.5 Remix'i (Hepsiburada) isimli siteden bir satıcı aracılığı ile aldım fakat oyunu makinem çalıştırmıyor. Oyun açılmıyor, orijinal pal 2 PS3 Slim kullanıyorum ve oyuna girmeye çalışırken 80010017 hatası alıyorum. Disk başlatılmıyor. Disk biraz çizik. Bu hata multiman hatası diyorlar ama ben kesinlikle korsan kullanmıyorum. Bir fikri olan var mı? 2.5 remix aldım bugün başka birinden o sorunsuz çalışıyor.

Evet bu hata multiman hatası ve büyük ihtimal oyun korsan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana bu hatayı nasıl aldığınızı bir vido ile gösterebilir misiniz zahmet olmasa.
Oyunun Diskini taktığımda oyunu açmaya çalışıyor fakat başlatılmıyor. Diskte çizikler mevcut. Büyük ihtimal ile bu yüzden. Gelen ürün ikinci el jelatinli gönderilmiş. Malum site satıcılarına güven olmuyor. İade talep ettim

Yeni konular

Geri
Yukarı