PlayStation 3 ile PlayStation 4 takas yapmak mantıklı mı?

Makaleler
5
Yer
Dattebayo
Daha fazla  
PlayStation 3 Super Slim 500 GB konsolumu PlayStation 4 Slim konsol ile değiştirmek mantıklı mı? 800 lira fark vereceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış anladınız galiba. 800 lira fark verip PlayStation 4 alacağım.
PS4'ü olan birinin PS3 ile takas istemesi garibime gitti konsolda yada kollarında bir sıkıntı yoktur umarım onun dışında eğer yanında da en az 3-4 tane yeni oyun veriyorsa mantıklı bir takas bence, önümüzde ki sene bu zamanlarda da isterseniz satıp PS5 alabilirsiniz.

PS4'ü olan birinin PS3 ile takas istemesi garibime gitti konsolda yada kollarında bir sıkıntı yoktur umarım onun dışında eğer yanında da en az 3-4 tane yeni oyun veriyorsa mantıklı bir takas bence, önümüzde ki sene bu zamanlarda da isterseniz satıp PS5 alabilirsiniz.
Yanında oyun yok. PS3 konsolunu buradan almıştım. PlayStation dükkanı zaten. Param olduğu ve PS3 oyunlarını bitirdiğim için üstüne para verip PS4 almak istiyorum. PS3 konsolu temizdi ve bir sıkıntı çıkmamıştı. Umarım bu konsolda temizdir ve bir sıkıntı çıkmaz. Yarın alacağım büyük ihtimalle.

Yanında oyun yok. PS3 konsolunu buradan almıştım. PlayStation dükkanı zaten. Param olduğu ve PS3 oyunlarını bitirdiğim için üstüne para verip PS4 almak istiyorum. PS3 konsolu temizdi ve bir sıkıntı çıkmamıştı. Umarım bu konsolda temizdir ve bir sıkıntı çıkmaz. Yarın alacağım büyük ihtimalle.
Oyun fiyatlarını ve PS Plus hizmetini dert etmiyorsanız hayırlı olsun. :)

PlayStation 4 slim 1 TB cihaz aldım. Yanında Uncharted 4 ile birlikte. Konu kapanabilir. Mesaj yazan herkese teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı